Taş Kırma Makinası

90 lık Konkasör Tesisi

90 lık Konkasör Tesisi

Taş Kırma Makinası

Günümüzde giderek artan makine gücünün arttırılmasına yönelik çalışmalar sonucu insan hayatı giderek kolaylaştırmaktadır. Özelikle tarım ve madencilik makinalarının üretimlerinin giderek artması sonucu insan hayatı kolaylaşmış ve hızlanmıştır. Makinaların hayatımızı kolaylaştırdığı bir gerçektir ve bu makinalara verilebilecek en güzel örneklerden biri de taş kırma makinası dır. Taş kırma tesisi özellikle boyutları büyük olan kayaları kum mıcır gibi hallere getirmesini sağlayan makinalardır. Bu makinalar sayesinde firmaların ihtiyaç duyduğu boyutta taşlar elde edilmektedir.

Taş Kırma Makinalarının Faydaları

Taş kırma makinesi dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen şey büyük kaya parçalarının daha küçük hale getirilmesidir. Bu işlemler de kırılan taşların farklı sanayi ve üretim alanlarında kullanılmak üzere hazır hale getirilmesi amacıyla yapılmaktadır. Bu duruma verilebilecek en güzel örneklerden biri de yol yapım şirketleridir. Özellikle devlet karayolları da yol döşemeleri yapabilmek adına bu tür işlemlerin yapılmasına ihtiyaç duymaktadır. Taş kırma makineleri yardımıyla ufaltılan taşlar yol yapım çalışmalarında kullanılmak üzere firmalara satılır ve insanların kullanması adına yapılacak işlemler için firmalara ulaştırılır.

Taş Kırma Makinaları Fiyatları

Taş kırma makineleri üretimi yapan firmalara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca üretilen taş kırma makinaları, farklı özellikler de gösterebildiği için fiyatları değişmektedir. Her ürün sadece tek bir amaç uğruna üretilmemektedir ve farklı opsiyonel özellikler içermektedir. Taş kırma makine fiyatları buna bağlı olarak da değişiklik göstermektedir.

Taş Kırma Eleme Makinaları

Taş kırma makinası fiyatları nasıl değişiklik gösteriyorsa, taş makinası türleri de farklılık göstermektedir. Özellikle büyük üretim tesislerinin büyük boyutlu ve fonksiyonel makinalara ihtiyaç duyacağı bir gerçektir. Özellikle büyük taş ocakları büyük makinalara ihtiyaç duymakta ve etkinliğin arttırılması amacıyla fonksiyonel makinalara ihtiyaç duymaktadır.

M-K Makina
M-K Makina 1980 yılında İzmir’in sanayi olarak gelişmiş bölgesi olan Torbalı da ilk temellerini atmıştı.Konkasör sektörünün kısıtlı olduğu bir anda,ortaya çıkardığımız firmamız yaptığı işler ve müşteri memnuniyeti sayesinde bugün Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine ithalat yapmaktadır.Özellikle 2000’li yıllara kadar konkasör,mobil kırma eleme sistemleri üzerine imalat yapan firmamız bu dönemden sonra beton santrali imalatı ile de kaliteli ürünler üretmeye başlamıştır.