Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › 140 lık Konkasör Tesisi

140 lık Konkasör Tesisi

Konkasör terimini en çok inşaat sektöründe duymak mümkündür. Özellikle de taş ocaklarında meydana gelen kaba pislik ve malzemeleri ufalayıp kullanıma uygun hale getiren makinelerin hepsine konkasör denir. Ufalanan bu malzemeler yol ve yapı sektöründe kullanılacak hale getirilirler. Birçok konkasör tesisi bulunur diyebiliriz. Bunlardan biri de 140 lık Konkasör Tesisi çeşididir. 90, 140 diye çeşitlenme sebebi de tesislerin haznesiyle ilgili bir durumdur.

Çeneli Kırıcı
Sertlik ve aşındırıcılık derecesi ne olursa olsun her tip taşı kırabilmek için de çeneli kırıcılar kullanılır. Bu iş için en çok kullanılan ürünlerden biri de 140 lık Kırıcı modelidir. Yüksek kapasitede çalışan bu ürün, inşaat sektöründe en çok kullanılan araçlardan birisidir.Aynı şekilde 140 lık Çeneli Konkasör de fazlaca tercih edilen bir model olarak karşımıza çıkar. Çenelerden biri genelde sabit durur, diğeri de ileri geri hareket ederek kayaları parçalar. Bu kırıcıların birçok özelliği vardır. Öncelikle kıyasladığımızda diğer araçlardan daha düşük maliyetlidir. Bunların bakımları ve montajları çok daha kolaydır. Performans olarak çok yüksektir diyebiliriz. Çene kırıcıların çene açıklıkları ayarlanabilir olduğundan bu da büyük bir avantajdır. Kendinizin seçebileceği bazı modellerde ise otomatik yağlama sistemi bulunur.

Satılık Kırıcı Modelleri
Öncelikle bu ürünleri yeni aldığınızda garanti kapsamında olmasına dikkat etmelisiniz şeklinde bir uyarıda bulunalım. Fakat kırıcı ve çeneli konkasör modellerinin ikinci ellerinin de satışa sunulduklarından bahsedebiliriz. Teknolojinin gelişmesi sayesinde istediğiniz pek çok ürüne internet aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bunlardan biri de Satılık 140 lık konkasör çeşitleridir. İkinci el ilanlara bu sayede ulaşabilir, fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Kendinize uygun gördüğünüz modeller hakkında bilgilendirme talep edebilir, kararlarınızı bu doğrultuda verip istediğiniz bir ürünü satın alabilirsiniz. Alacağınız ikinci el ürünün de garanti kapsamında olup olmadığını kontrol ettirebilir, kararınızı bu şekilde de verebilirsiniz.