Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › 1980’den Beri Taş Kırma Eleme Tesisi İmalatında Öncü Firma

1980’den Beri Taş Kırma Eleme Tesisi İmalatına Öncü Firma

Firmamız yılların tecrübesi ile sizlere verdiği hizmetin kalitesinden ödün vermeden taş kırma eleme tesisleri konusunda başta ülkemiz olmak üzere dünya çapında yerini almış köklü firmaların başında gelmektedir. Firmamız için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu sayede çalışmalarımızda devamlı olarak geri dönüşüm yüksek bir potansiyele sahip olmuştur. Hizmetlerimiz oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Kırma eleme tesisleri sabit olabileceği gibi mobil olarak da siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına yönelik hizmet vermektedir.

Makinelerimize ait işleyiş faaliyetlerinden bir miktar bahsetmek istiyorum. Konkasör, bilmeyen kişiler için ifade etmek gerekir ise Fransızca concasseur kelimesinden gelmektedir. Konkasörler büyük kaya parçalarını parçalayarak kırıp ufak taş parçaları ve kuma dönüştürmeye yarayan tesislerdir. Konkasörler birkaç çeşit halinde firmalarımızın ihtiyaçlarına yönelik olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Başlıca çeşitleri arasında 90 lık, 110 luk ve 140 lık konkasörler bulunmaktadır. Bu tabirler tesislerin haznesini ifade etmek için kullanılmaktadır. Bunların haricinde mobil konkasör ve sabit konkasör olarak da iki çeşitte incelemek mümkündür. Mobil konkasör adından da anlaşılacağı üzere kurulduğu yerde sabit olmayan tekerlekleri sayesinde birçok alana nakliye edilebilen konkasör çeşitleridir. Sabit konkasörler ise seyyar konkasörlerin tersine tek bir yere kurulan tesislere verilen isimle ifade edilmektedir. Sabit konkasör çeşitleri ise, paletli, darbeli, kapalı devre konkasör gibi birden fazla çeşide sahiptir.

Birçok kişi tarafından konkasör kelimesinin yerine taş kırma eleme tesisi veya taş kırma tesisi kelimeleri de kullanılmaktadır. Firmamız sadece konkasör ve taş kırma eleme tesisleri üzerine değil daha birçok alanda kaliteli makinelerin üretim ve pazarlamasını yapmaktadır. Hizmet ve ürünlerimiz arasında çeneli kırıcı, çeneli mobil kırıcı olarak adlandırdığımız bu makinenin özelliği yüksek kapasite ve performansa sahip ve hidrolik silindirler sayesinde pratik bir şekilde montajı yapılabilmektedir. Çeneli mobil kırıcılar diğer makinelere göre daha fazla tercih edilmektedirler. Bunun sebebine gelince kolay taşınabilir olması ve hızlı çalışmasıdır.

Firmamız tarafından üretilen ve satışa sunulan her bir makine için web sitemiz üzerinde bilgilere ulaşmanız mümkündür. Ayrıca sadece satış değil satış sonrası hizmetlerimiz ile de bizimle çalışmak isteyen tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Teknik donanımı yüksek olan ekip arkadaşlarımız sizlere 7/24 hizmetlerimiz ile sorunsuz bir tesis hizmeti sunmaktayız. Yoksa siz hala firmamız ile tanışmadınız mı?