Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › 90 lık Çeneli Kırıcı Nedir ? Tüm Detayları İle Burada

90 lık Çeneli Kırıcı Nedir ? Tüm Detayları İle Burada

Bazalt, granit ve derelerden çıkarılan malzemelerin kırılması ve en sert taşların dahi basit bir şekilde kırılması için tasarlanan ve üretilen makineler olarak anılan kırıcılar çeneli kırıcılardır. Firmamız tarafından üretilen çeneli kırıcılar tek tip değildir. Başta 90 lık çeneli kırıcılar olmak üzere kapasitelerine göre değişen çeşitleri mevcuttur. Çeneli kırıcılar, hidrolik pistonları aracılığı ile basit bir şekilde ayar yapılabilmektedir. Çeneli kırıcı çeşitlerimiz yan astarları krom alaşımlı çelik malzemesi ile aşınmaya karşı da uzun ömürlü kullanım için üretilmiştir.

90 lık Çeneli kırıcı ile çok sert kaya parçaları bile yüksek bir enerji ile kırılabilmektedir. Maksimum 600 mm ebadında kaya parçalarını kolaylıkla kırabilmektedir. Çıkışta da 50 mm ebadına kadar küçültme işlemi yapabilmektedir. Hidrolik ayar özelliği yardımı ile istenilen ürünün elde edilmesine olanak sağlar. 90 lık çeneli kırıcı 1. Sınıf kaliteli malzemeden üretilmektedir. Bu çeneli kırıcı 150 ton/saat kapasitede çalışarak üretim yapmaktadır. Bu kapasite firmamızdan 90 lık çeneli kırıcı almak isteyip firmamıza gönderilen örnek taşların fiziki yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Çeneli kırıcı çeşitlerimiz son derece dayanıklıdır. Çeneli kırıcılarımız ile başladığınız işi rahatlıkla bitirebilirsiniz, bozulma riski sıfıra yakın olan makinelerimizden ihtiyacınız olan çeşidin siparişini vermek üzere siz değerli müşterilerimizi firmamıza beklemekteyiz.

Taş kırma eleme tesislerinin en önemli makineleri olmasının en büyük sebeplerinin başında çeneli kırıcıların birincil kırıcı ve sekonder kırıcı olarak kullanılmasıdır. Firmamız tarafından üretilen çeneli krıcıların üretiminde kullanılan mil işlenir ve krom kaplatılarak taşlanır, bu işlem rulman yataklarındaki aşınmayı önler ve siz değerli müşterilerimiz için yıllar boyu süren sorunsuz çalışmaları beraberinde getirir.

Uygun Fiyatlar da 90 lık Çeneli Kırıcı

Avrupa standartlarına uygun kalite belgeleri olan çeneli kırıcılarımızın bir özelliği olarak çene ayarlaması ile istenilen kapasitede ürünleri elde etmeniz mümkündür. Firmamız tarafından üretimi sağlanan 90lık çeneli kırıcı ihtiyacınızda her daim siz saygıdeğer müşterilerimizin yanında olmaya devam etmekteyiz. Web sitemizde bulunan çeneli kırıcılarımızın görsellerini inceleyerek sizin için gerekli olan makinenin siparişini vermek makinelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız aracılığı ile bizlerle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.