Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Ankara Mobil Konkasör İmalatı

Ankara Mobil Konkasör İmalatı

Değerli Müşterilerimiz,Sizler için üretimini yapmış olduğumuz mobil konkasörler diğer makinelerimizde olduğu gibi sizlerin memnuniyeti gözetilerek üretimleri sağlanmaktadır. Firmamız tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı olarak makine üretimi yapmaktadır. Sektörün öncü firması olarak kaliteli makine üretimlerimiz ile sektörde ilk sıralarda yer almaktayız.

Sadece mobil konkasör değil, sabit konkasörler, beton santrali üretimi alanında da hizmet ağımızı geniş tutmaktayız. Beton santralleri ile beton üretimleri yapılması imkanı sağlanmaktadır. Sabit tesislerin yanı sıra ihtiyacınıza konu olabilecek mobil konkasörlerimizin üretimleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamızdaki uygun fiyat ve ödeme koşullarından yararlanmak istiyorsanız muhakkak sizleri de firmamızı ziyaret etmeye, birebir firma yetkililerimiz ile görüşmeye davet ediyoruz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm makinelere ilişkin bilgileri web sitemizden alabilir, fotoğraflı tanıtımları ile üretilen makinelerimizi görme fırsatını bulabilirsiniz.

Konusunda uzman bir ekip ile makine üretimleri yapılmaktadır. Konkasör tesislerinin mobil olarak farklı birçok alanda işlem yapması sağlanmaktadır. İnsan gücünü fazlası ile aşan büyük taşların kırılması işlemi ancak konkasörler aracılığı ile yapılmaktadır. Bu sayede son teknoloji kullanılarak üretimi yapılan makinelerimize sahip olma imkanı bulduğunuz gibi işlerinizi de bu son teknoloji ile kolaylıkla yapmış olursunuz. Hem zamandan hem de mali açıdan tasarruf sağlarsınız. Taş kırma eleme tesisi olarak da isimlendiren konkasörler kırılan büyük kaya parçalarının işletmelerin şantiye alanlarında kullanılmak üzere hazırlanması aşamasında daha çok kullanılmaktadır. Farklı alanlarda bulunan taş ve kaya parçalarını kullanmak amacı ile taşınabilir durumda olan mobil konkasörler kullanılmaktadır.

Mobil konkasöre ihtiyacınız olduğunda yapacağınız işin uzun süreli mi yoksa kısa süreli bir iş mi olduğuna bağlı olarak dilerseniz mobil konkasörlerimizden kiralama işlemi de yapabilme imkanına sahip olursunuz. Tamamıyla sizlerin ticari çıkarlarınız gözetilerek ihtiyacınıza en uygun olan makineleri sizlerin hizmetinize sunmaktayız. Bu durumda rakiplerimiz arasında tercih edilen bir firma olmamızı sağlamaktadır. Doğru bilgileri her daim 7/24 uzman ekip arkadaşlarımızdan edinme imkanına sahip olmaktasınız. Firmamız satın alınan mobil konkasörlerin kurulum ve bakımları açısından da dilediğiniz zaman hizmetinizde olmaktadır. Sizleri de mobil konkasörlerimizi incelemek adına firmamıza bekliyoruz.