Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Çeneli Kırıcı İmalatı İzmir

Çeneli Kırıcı İmalatı İzmir

Değerli müşterilerimiz, sizler için kaliteli üretimin kapılarını açtığımız tüm makinelerimizle verimli işlere imza atacağınıza inancımız sonsuzdur. Firmamız makine üretimleri konusunda kaliteli parçalar kullanarak kullanıcıya sorunsuz hizmet vermek için azami özeni göstermektedir.

Kırma işlemi küçültülecek olan malzemenin ilk aşamasıdır. Malzemenin içinde bulunan minerallerin birini diğerinden ayırmak ve prosese uygun ölçülere veya yüzey alanı veya kullanım amacına uygun ölçülere getirmek amacı ile yapılır. Kırma işlemi, darbe, sıkıştırma, kesme ve sürtünme kuvvetleri kullanılmak sureti ile yapılmaktadır. Kırma işlemi için kullanılan makinelerden bir tanesi de çeneli kırıcılardır. Malzemelerin istenilen boyutlara kadar küçültülmesi amacı ile kuvvet uygulanmak sureti ile kırma işlemi yapan makinelerdir. Çok farklı özelliklerdeki makineler, farklı şekil ve ölçülerde malzemelerin kırılması amacına hizmet etmektedirler. 200-10 cm aralığındaki kırma işlemi iri kırma, 100-5 aralığındaki kırma işlemi ise ince kırma şeklinde ifade edilmektedir. Çeneli, kronik, darbeli ve çekiçli kırıcılar kırma eleme işlemleri ile malzeme hazırlanması için tesislerde en çok kullanılan kırıcılardır.

Siz de işletmeniz için bir çeneli kırıcı almak istediğinizde, firmamızın siz değerli müşterilerimiz için ürettiği makinelerden dilediğiniz özelliklere olanını tercih edebilirsiniz. Kârlı işlere imza atmak istiyorsanız uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlere sunmuş olduğumuz çeneli kırıcılarımızı görmeden karar vermeyin. Firmamız web sitesinde tüm makinelerimize ilişkin bilgileri bulmanız mümkündür.

Çeneli kırıcılar sertliği ve zorluk derecesi ne kadar fazla olursa olsun her çeşit malzemeyi kırmak üzere tasarlanmış, primer ve sekonder kırıcılardır. Malzemeyi sabir ve hareketli çene arasında harekeli çenenin hareketi sayesinde sıkıştırarak patlatıp kırabilen kırıcılardır. Kırılacak olan malzemeler besleyici yardımı ile üstten beslenmektedir. Çeneli kırıcılar bir motor yardımı ile hareket kayış ve kasnak ile tahrik edilir. Çeneli kırıcıların en çok kullanıldığı alanlar arasında agrega ve mineral işleme endüstrileridir. Çeneli kırıcıların hidrolik bir sisteme sahip olması yüksek verimlilik sağlamaktadır. İstenen ürünler tek bir primer kırıcı kullanılarak elde edilebilir durumdadır.

Firmamıza çeneli kırıcılarımız hakkında detaylı bilgi almak üzere ulaşmak istediğinizde tek yapmanız gereken iletişim numaralarımız aracılığı ile iletişime geçmektir.