Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Çeneli Kırıcı Sistemleri M-K Makina

Çeneli Kırıcı Sistemleri M-K Makina

Tabi ki öncelikli olarak maliyetler konusunu ele alırsak düşük bakım maliyetlerine sahip bir kırıcı olduğu için özellikle düşük bütçeli işletmelerin mutlaka ilk tercih sırasında yer alan bir kırıcı çeşididir. Çeneli kırıcılar en sert malzemeleri bile yüksek performanslı bir şekilde rahatlıkla kırabilmelerinin yanı sıra dayanıklı ve güçlü bir üründür. Kırıcımız tamamen CE (Avrupa) Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Uzun yıllardır özellikle maden sektörü başta olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadırlar. Güçlü ve hidrolik pistonlar sayesinde geniş aralıklarla kolaylıkla ayarlanabilir çeneleri sayesinde Bazalt, dere malzemeleri, kömür, granit, kalker, kireç taşı ve demir gibi cevherleri kırmakta rahatlıkla kullanılabilir. Saatte 150-900 ton arası taş kırma özelliği bulunmaktadır. Müşterimizden daha üstün performans elde etmek istediklerine dair bir talep gelirse tabi ki firmamız tarafından bu talepleri de karşılanarak özel olarak çeneli kırıcı üretebiliriz. Sertliği ve aşındırıcılığı ne olursa olsun her çeşit cevheri kırmak üzere dizayn edilmiştir. Cevheri eliptik bir hareket vasıtasıyla patlatarak kıran bir özelliği vardır.

Çeneli kırıcımızın bir diğer tercih nedenine gelecek olursak hem malzemeleri kaba kıran primer kırıcı olarak kullanılabildikleri hem de malzemeyi inceltmek için sekonder kırıcı olarak da kullanılabiliyor olmaları gelir. Aynı zamanda diğer ürünlerimizde olduğu gibi firmamız için doğa ve insan çok önemlidir. Bu yüzden bu kırıcımızda doğaya ve insanlara hiçbir zarar vermeyen maddelerden üretilmiştir. Tamamı kaliteli ve çevreye duyarlı malzemelerden yapılmış olan Eksantrik mil grubu, hareketli çene bloğu, sabit gövde, çeneli kırıcılar, volanlar, geri tertibatı, destek plakası, yağlama ve astarlardan oluşmaktadır. Kabaca bölümlere değinecek olursak sabit çene, hareketli çene, eksantrik ve çift kollu mekanizmalar kullanılacak cevher veya malzemenin huni şeklindeki yerden geçirilerek öğütücü görevi gören ağıza ulaştıktan sonra eksantrik mil ve çene yapısı yardımıyla istenen boyuta ulaşan ürünler alt tarafta bulunan toplama haznesine dolar. Buradan ise sevkiyat araçlarına alınarak dağıtıma çıkarılır. Tabi ki ağız açıklığının istenilen ürün boyutunu oluşturmak için işlenecek malzemeye göre seçilmesi gerekmektedir.

Uzun yıllar boyunca yüksek performans vererek tam verim sağlarlar. Ürünümüz tamamen sizlerin memnuniyeti baz alınarak ve size sorunsuz hizmet vermesi için dizayn edilmiştir. Çeneli kırıcılarımız güçlü tasarımları, kullanım alanları ve mükemmel üretim kaliteleri ile tüm kullanıcılarımızdan büyük övgüler toplamaktadır.