Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Çeneli Kırıcı

90 lık Çeneli Kırıcı
90 lık Çeneli Kırıcı
Detaylar
110 luk Çeneli Kırıcı
110 luk Çeneli Kırıcı
Detaylar
140 lık Çeneli Kırıcı
140 lık Çeneli Kırıcı
Detaylar

Çeneli kırıcı, en sert malzemelerin kırılması sırasında kullanılmak için tasarlanan, dayanıklı ürünlerdir. 60, 90, 110’luk üç farklı kapasitede üretilen bu primer kırıcılar, sıkıştırma prensibi ile çalıştığı için en sert maddeleri bile rahatlıkla kırabilir. Yüksek performanslarının yanı sıra düşük bakım maliyetine de sahip olan bu ürünler, düşük bütçeli işletmelerin ilk tercihleri arasında yer alır.

Madencilik sektöründe uzun yıllar kullanılan çeneli kırıcılar, güçlü ve sağlam çene yapısı sayesinde en dayanıklı malzemelerin bile kolaylıkla kırılmasını sağlamaktadır. Granit, bazalt, dere malzemesi gibi kömür, boksit, kalker, kireç taşı, demir ve manganez cevheri kırmakta kullanılan bu ürünlerimizin tamamı CE standartlarına uygun olarak imal edilmektedir. Ayarlanabilen çene yapısı ile istenilen kapasitede malzeme elde edilen çeneli kırıcılar kapasitelerine göre saatte 150 ila 900 ton taş kırma özelliğindedir. Daha yüksek performans elde etmek istenildiğinde özel olarak çeneli kırıcı üreten firmamız, tüm ürünlerinde olduğu gibi bu ürünlerde de aynı kaliteyi yakalamaktadır. Krom alaşımlı çelik dökümler ile aşınmaya dayanıklı hale getirilen yan astarları ve ayar yapılabilen hidrolik pistonu ile uzun yıllar sağlıklı şekilde kullanılabilir. Çeneli kırıcılar, ihtiyaca göre birincil kırıcı ve sekonder kırıcılar olarak taş kırma eleme tesislerinde ve agrega mineral işleme endüstrisinde aktif olarak kullanılmaktadır. Ürünlerimizin en büyük avantajları; ürün çeşidine göre istenilen şekilde ayarlanabilen çene yapısı, en sert kayaları bile rahatlıkla kırabilme özelliği, uzun yıllar yüksek kapasite ile tam verim sağlama, birincil ve sekonder kırıcı olarak kullanmasıdır. Firmamızın doğaya ve insanlara zarar vermeyen maddelerden ürettiği çeneli kırıcılar; eksantrik mil grubu, hareketli çene bloğu, sabit gövde, volanlar, çeneli kırıcılar, gergi tertibatı, yağlama, destek plakası ve astarlardan oluşmaktadır.

Çeneli kırıcı, en sert kaya parçalarının kırılması gerektiği iş sahalarında sıklıkla kullanılan bir üründür. Sektörünün liderlerinden olan firmamız çeneli kırıcı ürünlerinde de en kaliteli ve dayanıklı malzemeleri kullanmaktadır. Ürün çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeneli Kırıcı Fiyatları Ve Çeneli Kırıcı Fiyatı

M-K Makina olarak sizlere en uygun fiyatlar da çeneli kırıcı satışı gerçekleştiriyoruz.Uygun fiyatlar da satılık çeneli kırıcı arıyorsanız, 90 lık çeneli kırıcı,110 luk çeneli kırıcı ve 140 lık çeneli kırıcı modellerimiz ve özellikleri için hemen 0542 800 50 50 arayınız.