Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Darbeli Kırıcı Üretimlerimizi Hızlandırıyoruz

Darbeli Kırıcı Üretimlerimizi Hızlandırıyoruz

Sayın müşterilerimiz sizleri hidrolik ayarlı darbeli kırıcılar hakkında bilgilendirmek istiyorum. Hidrolik ayarlı darbeli kırıcılar son derece güçlü ve dayanaklı makinelerdir. Çene ayarlı olarak çalıştırılmak üzere üretilmektedirler. Kireç taşı, dolomit, granit ve bazalt gibi zor kırılabilir malzemeleri dahi çok kolay bir şekilde kırmaktadırlar. Derelerden alınan malzemeler ile beslenebilmesi, yüksek kapasite ile kırma işlevini gerçekleştirdiği için kullanıcısına düşük bir yatırım ve düşük bir işletme maliyetini de beraberinde getirmektedir. İşletmeler tarafından en çok tercih edilen hidrolik ayarlı darbeli kırıcılar arasındadır. Üç ana parçadan meydana gelmektedir. Rotoru taşıyan alt gövde sabittir, bunun üzerinde üst gövde bulunmaktadır. Üst gövde hidrolik mekanizma ile bir mafsal etrafında dönmek suretiyle rotoru ve iç parçaları meydana çıkaracak şekilde açılabilir. Montajı çok basittir. Birinci kırma aşaması, hidrolik ayarlı darbeli kırıcıya gelen taşları rotor çekiçlerin savurmasıyla özel olarak tasarlanmış birinci kısımdaki kırıcı elemanlara çarparak gerçekleşir.

Kırılması en zor malzemeler bile bu kısımda basit bir şekilde kırılmaktadır. Kırılan malzemeler istenilen ölçülerde ise ikinci bölgeye geçmektedir. Bu bölgeye geçemeyecek kadar büyük malzemeler olduğunda tekrar birinci kısma alınır ve kırma işlemine devam edilir. İkinci bölgeye gelebilecek boyuta gelinceye kadar birinci bölgedeki kırma işlemi devam eder. İkinci bölgede de istenilen boyutlarda elde edilen malzemeler son olarak üçüncü bölgeye geçer ve burada son kırma işlemi gerçekleştirilir.

Sekonder darbeli kırıcıları daha fazla kapasitede ürün elde edilmesini sağlayan düşük maliyetlerde üretim yapmayı sağlamaktadır. Bu makinenin dayanıklılığın yüksek olması beraberinde bakımlarının kolay yapılmasını getirmektedir. Bu kırıcıların iç yüzeyleri aşınmaya dayanıklı astar plakalarla kaplanmıştır. Hidrolik silindirlerle açılan gövdeler sayesinde kolayca bakım yapılmaktadır. Hidrolik ayar sistemi perde açıklığının ayarlanmasına olanak sağlamaktadır. Sizde kırma eleme makinelerimizden birine sahip olmak istiyorsanız bu konuda sizlere uzman ekibimiz 7/24 bilgi verecektir. İhtiyacınız olan makine konusunda uygun fiyat garantisini yine firmamız sizlere sunmaktadır. Ödeme kolaylıkları sayesinde yüksek işletme maliyetlerine katlanmak zorunda da kalmayacaksınız. Doğru tercih için sizleri en kısa zamanda firmamıza davet etmekteyiz.