Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › İstanbul Mobil Konkasör İmalatı

İstanbul Mobil Konkasör İmalatı

Siz değerli müşterilerimiz için tasarlamış ve üretimini yapmış olduğumuz mobil konkasör tesislerinden bir tanesinin kapasitesi 60-120 ton/ saat olup, tüm sistem tek bir şasi üzerinde toplanmıştır. Taşıması ve nakliyesi oldukça kolay olup, 1 tır ile taşınma imkanını sunmaktadır. Konveyör bantlar katlanabilir özelliktedir. Nakliyesi ve montajı oldukça kolay olan tesisimiz ARGE çalışmaları bitirildikten sonra uygun maliyetlerde üretime alınmaktadır. Mobil kırma eleme tesisimizde müşterilerimizin isteği doğrultusunda üç çeşit agregayı aynı anda satın alma olanağı tanımaktadır.

Mobil konkasör tesisleri, konkasör tesislerinin tek başına yapabileceği işlerden de fazlasını yapmaktadır. Daha küçük bir alana kurulan bu tesislerimiz müşterilerimizin ihtiyacı olduğu alana kamyonla kolaylıkla taşınabilmektedir. Şantiye sahası içerisinde kolaylıkla taşınma ve monte edilebilme özelliği sayesinde pratik ve kolay kullanım olanağı sunmaktadır. 1 saat gibi kısa bir sürede işletmelere alınmak üzere tasarlanmakta ve çalışmaya hazır getirilmektedir. Bir saatte monte edilmiş halden taşınmaya elverişli duruma getirilmektedir. Klasik olarak üretilmiş olan tüm konkasör tesislerinin yapabileceği işleri tek başına yapması açısından daha fazla makine ve teçhizata ihtiyaç duyulmamaktadır.

Oldukça sert ve zor kırılan taş ve madenlerin kırılması amacıyla kullanılan en ideal kırıcılardır. Aşındırıcı malzemelerin kırılması aşamasında da en uygun kırıcı ünitesi olup, sekonder kırıcı olarak güclendirilmiş hidrolik ayarlı tersiyerler kullanılmaktadır. Hidrolik sistem istenirse 6 adet hidrolik ayakla sabitlenebilmektedir. Tersiyer kırıcı ayarı da hidrolik sistemler aracılığı ile yapılmaktadır. Sekonder kırıcı gövdesini açan sistem de yine hidrolik sistemdir.

Firmamız Avrupa standartlarında üretim yapmakta olup, üretilen her bir makine için detaylı proje çizilmekte ve uzman kişilerce makine ve tesis üretimleri yapılmaktadır. Mobil konkasörler kolay taşınma ve montajı sebebi ile işletme sahiplerince daha fazla tercih edilmektedirler. Siz de işletmeniz için kaliteli ve uygun fiyatlı makine almak istediğinizde muhakkak ki firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Kalitesinden ödün vermeden yıllardır sektörde öncü olmayı başarmış olan bir firma ile kim çalışmak istemez ki! Bu sebeple sizlerin her daim yanında olan firmamızdan yapacağınız makine ve tesis alışverişlerinizde karlı işlere imza atmanızı sağlayacaktır.