Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › İzmir de Tersiyer Kırıcı Üreten En İyi Firma

İzmir de Tersiyer Kırıcı Üreten En İyi Firma

Merhaba değerli müşterilerimiz. Sizlere tersiyer kırıcılarımız hakkında bazı bilgileri aktarmak istiyorum. İhtiyacınız olan tersiyer kırıcılar hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olursanız o kadar doğru kararla makine alımı yapacağınıza inanıyorum. Firmamız görüldüğü üzere sadece makine satışı ile hizmetlerini sınırlandırmamaktadır. Makine satışının haricinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olabilecek bilgileri de aktarmak firma olarak bizlerin asli görevlerinin başında gelmektedir.

Tersiyer kırıcı sistemi tek bir platformda toplanmış bulunmaktadır. Ayrıca bir tır ya da büyük bir kamyon ile taşınma olanağı vermektedir. 15 dakika gibi sıra bir sürede işletmeye alınabilecek nitelikte tasarlanmıştır. Ulusal ve uluslar arası pazarda en fazla tercih elden makinelerin başında gelmektedir. Besleyici sistemi kullanım esnasında yapışmaları engellemek için konveyör bantlı ve siz değerli müşterilerimizin çok çeşitli ihtiyaçlarına göre titreşimli olarak da tercih edilebilmektedir.

Sizler de sorunsuz bir çalışma ile çalışan tersiyer kırıcılara sahip olmak istiyorsanız sektörde öncü olan firmamız ile irtibata geçmelisiniz. Mobil konkasör tesislerinde elek üstü, kullanılmayan malzemeleri için kum yapabilme özelliği önem arz etmektedir. Besleyici haznesi ekskavatör ve loder ile tesisten direk konveyörle beslemeye uygun olarak hazırlanmıştır. Tersiyer kırıcı da inceltmeyi sağlamak için sıra duvar sistemi de bulunmaktadır. Motor gücü 110-160 kw’dır. Ana konyetör bant sistemi 800 mm konveyör bant olarak dizayn edilmiş ve özel bir kumanda kullanılarak kontrol edilebilmesi sağlanmıştır. Hidrolik güç sistemi, pano malzemesi, pano sisteminde frekans kontrol sistemi kullanılmıştır.

Firmamız web sitesinde bulunan tersiyer kırıcılarımızı incelemeden, başka hiçbir firma ile iletişim kurmamanız yararınıza olacaktır. Web sitemizde hem makine görsellerimiz bulunmakta hem de makinelerimiz hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Yok, web sitemizde bulunan bilgiler sizleri tatmin etmedi diyelim ki, buna ihtimal yok. Hemen iletişim numaralarımız aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca makine tanıtım yazılarımızın altına bırakacağınız her yorum en kısa sürede cevaplanmakta, firmamızda cevapsız hiçbir soru kalmamaktadır.

Kapasite olarak kırılacak malzeme ve besleme ünitesi ürün ebatlarına göre değişmektedir. Tozsuzlaştırma sistemi, konveyörlerde tozu bastırmak amacı ile yüksek basınçlı suyu nozula püskürterek toz oluşumunu en aza indirmektedir. Tüm bu bilgileri sizlere aktardıktan sonra tercihiniz olmaktan mutluluk duyacak olan firmamız sizleri firmamızda ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.