Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Kırma Eleme Tesisi Uygun Fiyat Güvenilir Hizmet

Kırma Eleme Tesisi Uygun Fiyat Güvenilir Hizmet

Kırma eleme tesisi deyince akla, büyük çaplarda ve sert malzemelerin kırılması ve bir elek kullanılmak sureti ile elenmesi gelmektedir. Tüm bu işlevlerin yapılmasını sağlayan makineler topluluğu da bir tesis oluşturmaktadır. Kırma eleme tesislerinin üretim kapasitesinin arttırılması, kırıcılara yönlendirilen malzemelerin ölçülerini ayarlamak, bakım maliyetlerini minimuma indirmek için ayrıca besleyiciler kullanıldığını biliyor muydunuz? İnşaat ve yapı işlerinde çalışan birçok kişi bu konu hakkında bilgili olsa bile, bazı zamanlarda yapı işleri sektörüne yeni girmiş olan kişiler tarafından firmamıza bu tarz sorularla gelenlerde olmaktadır.

Konusunda uzman ekibimiz tarafından çalışılacak sektöre göre talep edilen her makine için özel bilgi aktarımları yapılmaktadır. Burada firmamızın amacı sadece makine satışı yapmak değildir. Bilinçli olarak tam da hangi amaç için kullanılacağı konusunda sizleri bilgilendirmektir. Firmamız kırma eleme tesislerinde farklı çeşitlerde kırıcıların üretimlerini ve sizlere ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Kırma eleme tesislerinin en önemli parçalarından biri de eleklerdir. Bu elekleri de yine sabit ve seyyar olarak çeşitlendirmemiz mümkündür. Elek seçimi yaparken dikkat etmeniz en önemli unsurlar, eleme işlemi yapılacak olan malzemenin miktarı, yıkamalı olup olmadığı, nem oranına dikkat edilmesidir. Eleklerin görevi kırma eleme tesisinde kırıcılardan daha üstün durumdadır. Çünkü kırıcılar tarafından parçalanan malzemenin en doğru şekilde elekten geçirilmesi gerekmektedir.

Firmamız tarafından inşaat alanlarında kullanılmak üzere üretilen kırma ve eleme makineleri ile hazırlanan kırma eleme tesislerinin sorunsuz bir şekilde işlerinizi görmeniz amacı ile tüm kontroller yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Eğer bir kırma eleme tesisine sahip olmak istiyorsanız firmamız web sitesinde bulunan tesislerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Yok, bu bilgilerden daha fazlasını istiyorum derseniz, iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanızı, bizimle iletişime geçtiğinizde ise sizi firmamıza bir kahvemizi içmeye davet etmekteyiz. Bizi biz yapan önem verdiğimiz değerlerimiz olmuştur. Uzun yıllardır sektörde boy gösteren bir firma ile çalışmak istiyorsanız emin olun çok doğru bir yerdesiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini referanslarımızdan görebilirsiniz. Daima dürüst ve doğru bilgiler ile sizleri yapı sektöründe çalışacağınız alana göre en iyi şekilde yönlendirmekteyiz. Bu sebeple firmamız aracılığı ile edineceğiniz makinelerden son derece memnun kalacaksınız. Sizi de firmamızda görmekten onur duyacağız.