Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Kırma Eleme Tesisi

Kırma Eleme Tesisi

Kırma Eleme Tesisi Kırma eleme tesisleri madencilik konusunda önemi gittikçe artan tesislerden biridir. Ülkemizde de oldukça yaygın olan bu tesislerin genel amacı maden sektörü içerisinde üretilen ve bulunan cevherlerin işlenmesi ve ayrıca inşaat sektöründe de kırma ve oyma işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan tesislerdendir. Kırma eleme tesisi denildiği zaman bu tesislerin ülkemizde gittikçe artan bir öneme sahip olduğu aklımıza gelmelidir çünkü yeraltı kaynakları konusunda oldukça zengin olan Türkiye’nin bu tesislere ihtiyacı gittikçe artmaktadır.

Kırma Eleme Makinalar
Ülkemizde kırma eleme tesisleri giderek artan bir sayıyla genişlemektedir. Bu tesisler özellikle yeraltı kaynaklarının bol olarak görüldüğü bölgelerimizde gittikçe artmaktadır. Örnek vermek gerekirse doğu Anadolu ve iç Anadolu bölgelerimizde kırma eleme tesisleri yoğunluk göstermektedir. Özellikle inşaat sektörünün de hızla ilerlediği bölgelerde taş kırma eleme tesisi sayısı da yoğunluk göstermektedir. Bunun temel sebebi ise iki sektörünün birbirine destek olarak ilerlemesidir.

Taş Kırma Eleme Tesisi
Özellikle inşaat sektörüne bağlı olarak artan bu tesisler ile bina yapımının başlanması ve bina altlarına konulması gereken kayaçların işlenmesinden önemli bir fayda sağlamaktadır. Bu tesisler sayesinde inşaat sektörü bugünkü konumuna gelmiş ve gittikçe de ilerlemektedir. İnşaat sektörü de ülkemizde önemli bir yere sahiptir ve taş kırma eleme tesisleri de inşaat sektörüyle paralel olarak ilerleyen tesislerdendir.

Taş Kırma İşlemleri
Taş kırma eleme tesisleri sayesinde çıkarılan malzemeler genel olarak üç farklı kırma işlemine tabi tutulmaktadır. Bunlar: Primer yani birincil, sekonder yani ikincil ve tersiyer yani sonuncul işlemlerdir. Bu işlemler sonucunda çıkarılan malzemeler eleme işlemi yapılması adına elekten geçirilir ve istenilen boyutlarda ayrıştırılır. Ayrıştırılan taşlar sistemli bir şekilde sınıflandırılır ve kırma taş üretiminin son aşaması da tamamlanmış olarak bütün işlemler bitmiş olur.

İkinci El Kırma Eleme Tesisi

Firmamız olarak genellikle müşterilerimize sıfır kırma eleme tesisi hizmeti vermekteyiz.Fakat bir çok madencilik firması ve diğer firmalar ikinci el kırma eleme tesisi istemektedir.Bizler de üstüne basa basa izah etmek istiyoruz,bizleri 0542 800 50 50 telefon bizlere ulaşınız,ikinci el fiyat standartlarında sıfır tesislere ulaşabilirsiniz.

Kırma Eleme Makinaları Ankara

M-K Makina,sadece Türkiye de değil,dünyanın bir çok ülkesinde tesis imalatı yapan bir firmadır.İzmirden,Ankaraya bir çok ilimize de kaliteli imalatlarımız vardır.