Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Kırma Eleme Tesisleri Nasıl Çalışır ?

YKırma Eleme Tesisleri Nasıl Çalışır ?

Kırma eleme tesisleri bilindiği üzere yüksek kapasiteli kırıcıların bir arada olduğu kıracakları taşların sertlik derecesi ve katman kalınlığının kırma ve eleme işlemlerinde önem arz ettiği tesislerdir. İyi bir kırma eleme tesisine sahip olmak istediğinizde başvuracağınız tek adres firmamızdır. Bu konuda ne kadar iddialı olduğumuzun bilincindeyiz. Bu bilinçle siz değerli müşterilerimiz için üretimini yaptığımız tüm makineler konusunda sizi en doğru şekilde yönlendirmekteyiz. Sizler de işlerinizde kullanmak istediğiniz ihtiyacınız olan makineleri firmamızdan aldığınızda 1. Sınıf malzemeden üretilen makinelerimizi kullanma olanağına sahip olmaktasınız.

Kırma eleme tesislerinde önemli olan konulardan bir tanesi kırma işlevini gerçekleştireceğiniz taşların sertlik derecesidir. Sert taşlarda kırıcıların açıklığını arttırmak pek tabii ki mümkündür. Kırma işlemini yapacağınız taşların ince olması karılan malzemelerin yassılığını olumlu olarak etkilemez. Bu durum malzemelerin yaprak gibi olmasını sağlar.

Kırma eleme tesislerinde doğru bir üretim yapabilmek için kırılacak taşın tesise de uygun olması gerekmektedir. Çalışırken kırma eleme tesislerinden, yüklemeden çıkan tozlar tesisinizin elektronik sistemlerine ve çevreye zarar verebilmektedir. Bu zararları asgariye indirmek istiyorsanız kırma eleme tesislerine kuru ve ıslak filtre sistemi kurmalısınız.

İnşaat sahaları özellikle büyük toz kütlelerinin olduğu alanlardır. Bu sebeple kırma eleme tesislerinizin zarar görmemesi adına bu sahaların da sürekli olarak ıslatılması, toz kütlelerini minimize etmek gerekmektedir. Özellikle elektronik sistemlerin tozlardan arındırılmalıdır. Kullanacağınız kırma eleme tesislerinde verimli işler meydana çıkarmak istiyorsanız tüm bu hususlara dikkat etmeli, konusunda uzman personellerle çalışmalarınızı yürütmelisiniz. Ayrıca bu tesislerde kırıcı makineler, elek ve bant seçimi, tesis ve olukların tasarımı, bant yüksekliği ve eğimi, elek ve kırıcı kapasitesi, kırılacak taşların kimyasal özelliklerine dikkat edilmelidir.

Yılların bilgi birikimi ve tecrübesini bir araya getiren firmamız ürettiği tüm makinelerde yukarıda saydığımız hususlara azami özen göstermektedir. Bu sayede inşaat sahalarında kullanılmak üzere siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre uygun makine seçmelerine yardımcı olunmaktadır. İhtiyacınıza göre dilerseniz kiralık makinelerimiz, ya da satılık makinelerimizden yararlanmanız sağlanmaktadır. Firmamıza ulaşmanız için gereken iletişim numaralarımızı ise firmamızın web sitesinde rahatlıkla bulabilmektesiniz. Makinelerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istediğinizde makine tanıtım yazılarımızın altındaki yorum kısmına yorumlarınızı bırakmanız yeterli olacaktır.