Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Kolay Montaj İmkanı İle Maden Kırma Eleme Tesisleri

Kolay Montaj İmkanı İle Maden Kırma Eleme Tesisleri

Saygıdeğer müşterilerimiz, maden kırma eleme tesislerimiz hakkında bazı bilgileri sizlere aktaracağım. Maden kırma eleme tesisleri her şeyden önce eleme sistemlerinin yaptığı işlemleri tek başına yapmaktadır. 10 dakika içinde nakliye edilecek bir hale getirilebilmektedir.

Maden işletmeleri yıkım ve hafriyatlardan çıkan malzemelerin geri dönüşümleri için beton santrallerinde gerekli olan malzemeleri temin edebilmek amacı ile büyük tırlar aracılığı ile sevk edilen, kendi hareket eden mobil makinelerdir. Firmamız bu konuda kendi tesislerinde üretim yapmakta olup, dünya çapında konusunda öncü firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Maden eleme tesisleri normal standartlardaki bir eleme tesisinin mobil bir şasi üzerinde kurularak gelişmesi sağlanmıştır. Tüm sistemin tek bir platform üzerinde toplanması ile tek bir tırda taşınan bir duruma getirilmiştir. Dolayısı ile bu tesis eleme sisteminin yapabileceği işleri tek başına çok rahatlıkla yapabilir duruma gelmiştir. Ayrıca bu tesisler uzaktan kumanda yöntemi ile çalışma kolaylığı sağlamaktadır.

Kolay Montaj Kırma Eleme Tesisleri

Maden kırma eleme tesisleri kolay montaj yapılmasının avantajlarını kullanıcılarını sağlamaktadır. İşletmeler dilerse bu tesisleri jeneratör ile dilerseler ise kuruldukları şebekelerin enerjisine bağlı olarak çalıştırılabilmektedir. Bu durum yakıt tüketiminde de büyük bir tasarruf sağlanmasını sağlamaktadır.

Firmamız tarafından üretilen bu tesislerin son kullanıcıya ulaştırılana kadar geçen zamanda gerekli kontrolleri yapılmaktadır. Kontroller sağlandıktan sonra tesisleri satın almak isteyen işletmelere bu tesisler teslim edilmektedir. Yapılacak işlerin potansiyeli doğrultusunda doğru tesisin seçimi konusunda sektörde öncü olan firmamız uzmanları tarafından tesislerimiz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almanız sağlanmaktadır. Dilerseniz firmamız web sitesi üzerinde fotoğraflı olarak ürünlerin incelenmesi sağlanmakta, incelenen ürünler ve özellikleri hakkında da ayrıntılı bilgiler verilmektedir. Ayrıca her bir ürün ve tesisin ücretlendirilmesi konusunda da yine siz saygıdeğer müşterilerimize bilgi aktarımı yapılmaktadır.

Firmamızı tercih eden her işletmenin üretilen makineleri inceleme hakkı vardır. Ürünlerimizi inceledikten sonra satın almak istediğiniz ürünlerin teknik özelliklerinin yapacağınız işler ile örtüşüp örtüşmediği de çok önemli bir noktadır. Doğru işler ancak doğru makineler aracılığı ile yapılmaktadır. Bu sebeple yılların tecrübesi ile çalışan firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. İşletmenizin başarısı ancak konusunda uzman ve tecrübelerini yıllardan almış olana bir firma ile çalışmaktan geçmektedir. Sizleri de gerekli desteği vermemiz firmamız beklemekteyiz.