Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Konkasör İmalatında Uzman Kadro

Konkasör İmalatında Uzman Kadro

Konkasör, sert ve büyük malzemelerin taş ocaklarından alınıp kırılması ve ufalanmasını sağlayan yol ve yapılar için kullanılacak duruma getiren makine ve diğer araçların hepsini oluşturan şeklidir. Konkasör tesislerinin yol ve yapı inşaatları için kullanılmak üzere iki kısmı bulunmaktadır. 60 lık, 90’lık, 110’luk ve 140’lık konkasörler kullanım alanlarına göre ayrı olarak yapı inşaatlarında kullanılmaktadır. Ürün çeşitliliğini zamanla daha da arttırmış olan firmamızdan alacağınız konkasör tesisi hizmetinin kalitesinden memnun kalacağınıza eminiz.

Konkasör tesisleri özel donanımlardan oluşmaktadır. Büyük ölçekli inşaat firmaları tarafından kaliteli ürünlerin üretilmesi amaçlı olarak kaliteli konkasör tesisleri kullanılmaktadır. Konkasör tesisi talep eden kişilerin istekleri bu noktada büyük önem taşır. İstedikleri yerlere tesisin kurulması ile ilgili olarak tesis için bir plan çıkartılmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının bilinmesi sunulacak kurulacak olan konkasör tesisi açısından önemlidir. Konkasör tesisinin kurulacağı alan ve mevcut çevre arasındaki üretim alanı da bu anlamda önemli bir yere sahiptir.

Üretimin bitim aşamasından sonra konkasör tesisinin kurulması ve montajı için işleme başlanılmaktadır. Tesislerin kurulum süreleri yapılacak işe göre farklılık gösterdiğinden net olarak bir süre verilmez. Ancak yaklaşık olarak bir tesis 20-25 gün aralığında kurulabilmektedir.

Sadece ülkemizde değil dünyanın birçok yerinde yapı ve yol inşaatlarında bu tesislerden yararlanılmaktadır. Belki de etrafınızda birçok yol yapımında gördüğünüz ancak adının ne olduğunu bilmediğiniz bu tesisler günümüz koşullarında daha çok tercih edilmektedir.

Firmamız birçok alanda gösterdiği faaliyetlerde ihtiyaçlarına göre konkasör tesisi kurulumunu talep eden işletmelere kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca değerli müşterilerimize konumuzda uzman olduğumuzun en iyi göstergesi olarak granit, bazalt, kalker, andezit, kireç taşı gibi farklı özelliklere sahip olan taşlar için en uygun dizayn ile konkasör tesislerini hazırlayarak teslim ettiğimizi göstermekteyiz.

Web sitemizde sizler için hazırlanmış olan konkasör çeşitlerimiz hakkında dilediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilir, talep ettiğiniz tesis hakkında fiyatlarımızı ve ödeme koşullarımızı öğrenebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızdan alacağınız hizmetin kalitesi firmamızda ürettiğimiz ürünlerde açıkça görülmektedir. Hizmet alanınıza özgü olarak taleplerinizin karşılanması adına gereken hassasiyeti gösteren firmamıza sizleri de bekleriz.