Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Konkasör Makinaları Üretimin de Yenilikleri Sunuyoruz

Konkasör Makinaları Üretimin de Yenilikleri Sunuyoruz

Saygıdeğer müşterilerimiz, konkasör makineleri kullanılmak suretiyle yol yapılı için gereken taş malzemeler, inşaat sahalarında kullanılacak beton için taş ve mil, madenden çıkarılan madenlerin ayıklanması ve kırılması gerçekleştirilmektedir. Mobil ya da sabit olarak kullanılan konkasörlerin farklı enerji ve ölçülerde olanları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Kapasite açısından incelemek isterseniz konkasörlerin saatte 300 ton taş işleme kapasitesi olan çeşitlerinin müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Konkasörlerin seyyar iş yeri olanlar için mobil olanları kullanılmak sureti ile yeni şantiye alanlarına uygundur. Özellikle inşaat sektörü, asfalt, yol yapımı işleri ile uğraşan işletmeler tarafından en iyi çözümler konkasör makinelerini sizlere sunan firmamız tarafından verilmektedir. Mobil konkasörler güç bakımından farklı özelliklere sahiptir. 90 lık, 110 luk, 140 lık çeşitleri olan konkasör makinaları genel olarak tam otomatik kontrol sistemine sahiptir. Mobil konkasörler arasında firmamız marka konkasörler üstün güç sahibidir. Yüksek işleme kapasitesi, farklı yumuşak ve sert ürün üreten işleme gibi çok farklı özellikleri sayesinde işletmelerin iş yükünü de azalmaktadır.

Granit, bazalt kireç taşı vb gibi sert ve yumuşak taşları pratik bir şekilde kırarak kullanıcısı için kullanıma hazır hale getirmektedir. Sabit konkasör makinelerine nazaran güç ve işleme kapasitesi daha yüksek olan mobil konkasör makineleri daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca mobil konkasörler işletmeler tarafından satın alındıklarında işletmenin götürmek istediği yere bir kamyon veya tır aracılığı ile kolaylıkla sevk edilmektedir. Firmamız uzmanları tarafından 15 dakikalık bir sürede kurulum sağlanarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Hem nakliyesi hem de kurulumu bu kadar basit olan konkasörleri kullanmanız sayesinde işlerinizi en hızlı şekilde yapabilirsiniz.

İster büyük bir işletme olun, isterseniz de sektörde yeni yer almaya başlamış küçük bir işletme firmamız tarafından siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyat ve ödeme koşulları sağlayan firmamızdan tercih edeceğiniz ürünü dilerseniz satın alabilir, dilerseniz de kiralayabilirsiniz. Birçok çeşide sahip olan konkasör makinelerinin üretimi, satışı ve satış sonrası hizmetleri bakımından sektörde öncü bir duruma gelmiş olan firmamızla çalışmaya başlamadıysanız, üzülerek söylüyorum ki işletmeniz adına büyük bir kayıp içerisindesiniz.