Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Konkasör Tesisi Firması M-K Makina da Büyük Yenilik

Konkasör Tesisi Firması M-K Makina da Büyük Yenilik

Saygı değer müşterilerimiz Konkasör tesisleri bir diğer adı ile taş kırma tesisi olarak anılmaktadır. Taş ocağından alınan büyük çaptaki kayaları ufalayıp, mıcır haline getirmektedir. Bu tesis yardımı ile elde edilen mıcırlar yol, asfalt ve yapı inşaatlarındaki şantiyelerde kullanılmaktadır.

Konkasör tesislerinin diğer kullanım alanlarını da maden kırma eleme tesisi, kentsel dönüşüm projeleri, taş kırma eleme tesisleri, agrega tesisleri, organize sanayi bölgesi, alt yapı çalışmaları, hızlı tren çalışmaları, maden zenginleştirme tesisleri, kara yolları işleri, doğal gaz hatları işleri, su ve kanalizasyon çalışmaları, metro inşaatları, rüzgar enerji santralleri, hidroelektrik santralleri, asfalt atıklarının kırılması, bina yıkımlarında çıkan malzemenin kırılması şeklinde sıralamak mümkündür. Bilindiği üzere konkasör tesisleri siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına göre sabit ya da mobil olarak üretilip hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca bu tesisleri dileyen müşterilerimiz satın alırken dileyen müşterilerimiz de kiralama şansına sahiptir.

Konkasör tesislerinde kullanılan makineler, bunker, primer kırıcı, besleyici, konveyör bantlar ve titreşimli eleklerdir. Bu saydıklarımız standart kırma işlemi yaparken, daha zorlayıcı kırma işlemleri için ise çeneli, darbeli, sekonder darbeli kırıcılar kullanılmaktadır. Konkasör tesislerimiz tamamıyla siz değerli müşterilerimizin isteğine göre hazırlanmaktadır. Konkasör tesisleri müşterilerimizin şantiye sahaları içerisinde belirledikleri alanlara kurulmaktadır. Kurulum işlemi ise ortalama ay gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Tesislerin hangi amaç için kurulduğu ve yapılacak işin niteliği kurulum süresini etkileyebilmektedir.

90 Lık konkasör tesisleri saatte 125 ton ile 180 , 110 luk konkasör tesisi saatte 250 ton ile 350 ton arasında, 125 lik konkasör tesisi saatte 350 ton ile 450 ton, 140 lık konkasör tesisi saatte 450 ton ile 600 ton arasında üretim hacmine sahiptir. Yapılacak işin niteliğine göre bu çeşitler arasında tercih yapılan makineler uzman ekibimiz tarafından kurulmaktadır.

Konkasör tesislerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve görselleri incelemek için sizi web sitemizi ziyaret etmeye beklemekteyiz. Burada bulunan tüm çeşitler hakkında 7/24 iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak ihtiyacınıza konu olan konkasör tesisleri hakkında bilgi edinebilir, fiyat ve uygun ödeme koşullarından da haberdar olma şansını elde edebilirsiniz. Web sitemizi incelemeden konkasör tesisi almaya karar vermeyin