Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Konkasör Tesisi Mk Makine Güvencesiyle

Konkasör Tesisi Mk Makine Güvencesiyle

Büyük taş ve kaya parçalarını ufak parçalar haline getirebilen makinelere konkasör tesisi denmektedir. Özellikle taş ocaklarında elde edilen kaba malzemeyi ufalayarak yol ve yapı sektöründe kullanılacak parçalar haline getirebilmeleri en çok tercih nedenleridir. Çok geniş bir kullanım alanları mevcuttur. Maden kırma eleme tesisleri, kentsel dönüşüm tesisleri, maden zenginleştirme tesisleri, taş kırma eleme tesisleri, agrega tesisleri, organize sanayi bölgeleri, alt yapı çalışmaları, hızlı tren projeleri, kara yolları yarma işleri, doğal gaz boru hatları, su ve kanalizasyon kanalları, metro inşaatları, hidroelektrik santralleri, rüzgar enerji santralleri, proje hafriyatı veya tünelden çıkan malzemelerin kırılması, inşaat hafriyatı, bina yıkımından çıkan malzemelerin kırılması, fabrika sahalarındaki mermer, kiremit ve beton atıklarının kırılması, asfalt atıklarının kırılması gibi çok geniş bir alana hizmet vermektedirler.

Sektörünün öncüsü M-K Makina olarak kurulduğumuz günden bu yana sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Yılların getirmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerimizi siz değerli işletmelere aktarmaktayız. Hem uygun fiyatlarımız hem de satış ve satış sonrası hizmetlerimiz sizlere firma değerimizi bir kez daha göstermektedir. Tesislerimizin kapasiteleri saatte 180 ile 600 ton arasında değişmektedir. 90’lık, 110’luk, 125 ve 140’lık tesislerimizin üretimi yapılmaktadır. Tabi dilerseniz siz değerli işletmelerimizin talepleri doğrultusunda da üretim yapabiliriz. Üst düzey mühendisler tarafından 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilen tesislerimiz bunker besleyici, primer kırıcı, konveyör bantları ve titreşimli elekten oluşmaktadır. Tesislerimiz en zor şartlarda bile yüksek randımanlı olarak çalışabilmekte ve firma maliyetlerinizi en aza indirmektedir. Tesis kapasitelerini büyütme amacıyla stok bunkeri takabileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz primer çeneli, darbeli kırıcı veya sekonder darbeli kırıcıda ekleyebilirsiniz. Dilerseniz uzman ekibimizle görüşerek tesisinizde işlenecek malzemenin türü ve alanın büyüklüğüne göre bir proje de hazırlatabilirsiniz.

Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi CE (Avrupa) Standartlarında üretilen ürünümüz tamamen insan ve çevre dostu olarak tasarlanmıştır. Firmamızın sizler için 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve her türlü ihtiyacınızın karşılanması için deneyimli personellerimizle görüşebilirsiniz.