Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Konkasör Tesisi

Kırma Eleme Tesisi
Full 450 t/s Kırma Eleme Tesisi
Detaylar İçin Tıklayın
90 lık Konkasör Tesisi
90 lık Konkasör Tesisi
Detaylar İçin Tıklayın
110 luk Konkasör Tesisi
110 luk Konkasör Tesisi
Detaylar İçin Tıklayın
140 lık Konkasör Tesisi
140 lık Konkasör Tesisi
Detaylar İçin Tıklayın
Paletli Konkasör
Paletli Konkasör
Detaylar İçin Tıklayın

M-K Makina olarak kurulduğumuz günden bu yana ağırlık olarak konkasörler ve konkasör parçaları imalatı yapıyoruz.Yılların verdiği tecrübe ile de sizlere geri dönüşümü iyi derece de olacak şekilde,ürünleri imal ediyoruz.Konkasör ürünlerimizin bir çok özelliği ile kısa süre de isteğe uygun şekilde ürünlerinizi elde edebilirsiniz.Bir çok konkasör çeşitleriyle,farklı fonksiyonlara açık olan makinalarımız ile çıkaracağı ürüne göre sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Konkasör tesisi kurulumunda M-K Makinayı tercih etmek için en önemli sebeplerden biri hem uygun fiyatlarda kurulan tesislerden verimli ürün elde etmeniz,hem de sizlere verilen satış öncesi ve satış sonrası desteği ile hiç bir şekilde memnuniyetsizlik yaşatmıyoruz.90 lık,110 luk,140 lık konkasör tesisi ve diğer tesislerimizin fiyatları,işleyişi ve tüm bilgiler için bizlere 7/24 telefon numaralarımızdan veya iletişim formundan ulaşabilirsiniz.M-K Makina,konkasör tesislerinde tek güvenceniz.

Konkasör, büyük boyuttaki taşları küçük parçalara ayıran taş kırma makinalarının genel adıdır. Bu makinalar taş ocaklarında elde edilen malzemeleri çeşitli aşamalardan geçirerek küçültürler ve bunlar daha sonra yol ve yapı sektöründe kullanılırlar. Sektörünün öncülerinden olan firmamızın üretmekte olduğu konkasör tesislerinin kapasiteleri 180 t/s ila 600 t/s arasında değişmektedir.

Firmamız 90’lık, 110’luk, 125’lik ve 140’lık konkasör tesisi imalatı yapmaktadır. Standart kapasitelerin yanı sıra, müşteri talebine bağlı olarak istenen kapasitelere ve özelliklere uygun konkasör tesisleri de üretmekteyiz. Konkasör tesislerimizin kapasiteleri ise; 90’lık konkasör tesisi saatte 125 ton ila 180 ton arası, 110’luk konkasör tesisi saatte 250 ton ila 350 ton arası, 125’lik konkasör tesisi saatte 350 ton ila 450 ton arası ve 140’lık konkasör tesisi ise saatte 450 ton ila 600 ton arası civarında ürün verir. Bunker besleyici, primer kırıcı, konveyör bantlar ve titreşimli elekten oluşan konkasör tesisi, en zor koşullarda bile en yüksek randımanı alacak şekilde tasarlanır. Üretilen malzemenin kalitesini arttırmak için primer çeneli ya da darbeli kırıcılar ve sekonder darbeli kırıcılar da ilave edilebilmektedir. Gerektiğinde tesislerin kapasitelerini büyütmek amacı ile stok bunkerkeri de eklenebilmektedir. Yıllardır alanında kaliteli hizmet veren firmamızın elemanları tarafından konkasör tesisi imalatında, tesiste ne tür ürünün işleneceğine ve müşterinin istediği kapasiteye uygun özellikte bir proje hazırlanır. Tesisin bulunduğu çevre koşulları ve arazinin büyüklüğü de göz önüne alınarak gereken tüm çalışma itina ile yapılır.

Konkasör tesisi imalatında gerekli bilgi ve deneyime sahip olan firmamızın ürünleri kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun malzemeden imal edilmiş olup, ürünlerimiz CE standartları ile de uyumludur. Konkasör tesisi konusunda en iyi hizmeti almak, ürünlerimiz ve avantajlı fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.