Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Konveyör Bant Mk Makine Çok Ucuz Fiyatlarla

Konveyör Bant Mk Makine Çok Ucuz Fiyatlarla

Standart olarak 400, 500, 600, 800, 1000 ve 1200 mm genişliklerinde ve değişik uzunluklarla üretilen konveyör bantlar seyyar veya sabit olmak üzere NPU ve profiller kullanılarak üretilmektedir. Seyyar bantlarımız çift tekerlekli olarak yüksek ayar mekanizmalarına ve kullanım kolaylığına da sahiptirler. Siz değerli işletmelerimizin talepleri doğrultusunda istediğiniz genişlik veya uzunluklarda da özel üretim yapabilmekteyiz. Konveyör bantlar yüklerinizi ve gereçlerinizi havada veya zemine yakın olan alanlarda bir platform üzerinden taşınması için yapılmış yardımcı olan kauçuk ve plastikten üretilen bant sistemleridir. Her türlü ürünün taşınması için ideal olmalarının yanı sıra işletmelerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır

Konveyör bant sistemleri genel anlamda bakılırsa 7 adettir. Bunlar zincirli konveyör, rulolu konveyör, bant konveyör, bakla zincirli konveyör, slat konveyör, flex konveyör ve teleskopik konveyördür. Siz değerli işletmelerin kullanımı için ihtiyacınız olan bant sisteminin seçiminde firmamız sizlere büyük kolaylıklar ve avantajlar sağlamaktadır. Kendinize ve işletmenize en uygun olacak şekilde seçtiğiniz konveyör sistemleri sizi hem daha fazla kara geçirecek hem de tam kapasiteyle çalışmanıza yardımcı olacaktır. Taşınacak olan eşyalara göre de değişen konveyör sistemleri tamamen taşınacak olan eşyanın ağırlığına veya yapısına göre de farklılık göstermektedir. Ağırlık ve yapısına göre bandın yapıldığı madde de çok önemlidir.

Yüksek kaliteli ve takviye edilmiş bantları geniş bir yelpazeyle müşterilerine sunan Mk Makine her çeşit ağır materyalleri taşıma amaçlı özellikle taş ocaklarında ve madencilik sektöründe siz değerli işletmeleri yalnız bırakmamaktadır. Yıllardır edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübesini tüm ürünlerine başarı ile aktarmamızın yanında ürünlerimizi tamamen son teknolojilere göre üretip birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Üstün mühendislik harikası olan ürünlerimiz sizlere uzun yıllar boyunca güvenle ve tam performanslı olarak hizmet edecektir. Sadece satış sırasında değil satış sonrası kaliteli destek hizmetlerimiz de tamamen müşteri memnuniyeti amaçladığımız politikalarımızdan çok memnun kalacaksınız. Müşteri hizmetlerimizi 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz zaman arayabilir ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir veya her türlü konuda fikir danışabilirsiniz.