Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Kübikser Kırıcı M-K Makina Güvencesi İle

Kübikser Kırıcı M-K Makina Güvencesi İle

Kübikser kırıcılar işletmelerin öncelikle maliyet bakımından esas alması gereken bir kırıcı türüdür. Kullanan işletmelerin birinci önceliği maliyetlerinin uygun olmasıdır. Genel özellikleri açısından ele alırsak gövde, rotor ve yataklardan oluşuyor. Daha az enerji kullanarak yüksek verimlilik elde edebilirsiniz. Sağlam bir gövde yapıları bulunmaktadır. Malzemeleri yaklaşık olarak %70’ini mıcır iriliğinde küçültebiliyor. Diğer kırıcılara oranla kübikser kırıcı’nın küçültme oranları daha fazladır. Palet ve kırıcı çubukları zaman içinde kullanarak aşınır yalnız sürekli kubik malzeme sağlamaya devam eder.

Bu kırıcımızı her sertlikteki malzemelerde kullanabilirsiniz yalnız en yüksek verimini orta sertlikte ki malzemelerde verdiğini unutmamak gerekiyor. Ürünümüz eleme tesislerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Gövdesi üst ve alt gövde olmak üzere iki parçadan meydana gelmektedir. Üst gövde tabanı çevrilebilir özellikte kırıcı çubuklarla donatılmıştır. Alt gövdenin tamamı ise astarlarla takviye edilmiştir. Rulmanlar toza karşı özel labirent tip keçelerle doldurulmuştur. Diğer ürünlerimiz gibi bu ürünümüzde tamamen çevre dostudur. Doğaya ve insanlara zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ürünümüzde ihtiyaç duyacağınız tüm yedek parça desteği firmamız tarafından sizlere fazlasıyla sağlanmaktadır. Aynı zamanda herhangi bir arıza durumunda firmamıza ulaşabilir ve her türlü sıkıntı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Gene bu ürünümüzde hem primer hem de sekonder kırıcı olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Yüksek bir kırma kapasitesi bulunmaktadır. Genel olarak 80 ile 270 Ton kırma kapasitesine sahip olan kırıcımız firmamız tarafından özenle imal edilerek siz değerli işletmelere gururla tarafımızdan sunulmaktadır.