Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Kübikser Kırıcı

Kübikser Kırıcı KDK-1000
Kübikser Kırıcı KDK-1000
Detaylar İçin Tıklayın
Kübikser Kırıcı DK-1200
Kübikser Kırıcı DK-1200
Detaylar İçin Tıklayın
Kübikser Kırıcı DK-1800
Kübikser Kırıcı DK-1800
Detaylar İçin Tıklayın

Kübikser darbeli kırıcı, işletmelerin maliyet bakımından uygun olması nedeni ile tercih ettikleri sekonder kırıcı türlerindendir. Her sertlikte ocak malzemesinin kırımında kullanılan bu kırıcılar en yüksek verimi, orta sertliğe sahip malzemelerde sağlamaktadır. Eleme tesislerinde sıklıkla kullanılan bu ürünün en önemli özelliği, dayanıklı ve kullanışlı olmasıdır.

Kübikser darbeli kırıcı ürünleri yüksek kırma kapasitesine sahip oldukları için kullanım alanına göre birincil primer kırıcı ya da ikincil sekonder kırıcı olarak da kullanılmaktadır. Primer kademede kullanıldığında çeneli kırıcıya göre daha fazla ince malzeme çıkışına olanak tanıyan kübikser darbeli kırıcılar, genel olarak 80 t/s ila 270 t/s arasında kapasiteye sahip olmaktadır. Düşük işletme maliyeti, sağlam gövde yapısı ve bakım kolaylığı genel özelliklerine sahip olan bu ürünler, firmamız bünyesinde en kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile üretilmektedir. İmalat aşamasında yüksek hassasiyet özelliğine sahip tezgahlarda özenle işlenen kübikser darbeli kırıcılarımız her tür sertlikteki maddelerin kırılmasında kullanılmaktadır. Manganlı çelikten yapılan paletleri ve çelik döküm rotoru ile dayanıklı bir şekilde üretilen bu tip darbeli kırıcılarda her hangi bir parça aşınması durumunda rahatlıkla değişim sağlanmaktadır. Bu neden ile çok kullanışlı olan kübikser darbeli kırıcılar, firmamız tarafından da özenle imal edilmektedir. Hidrolik açılabilir gövdesi olduğundan kolaylıkla bakım yapma avantajı olan bu kırıcılar, performans olarak da oldukça güçlüdür.

Kübikser darbeli kırıcı, düşük maliyetli ancak yüksek performans beklenen işletmeler için fazlası ile uygundur. Her hangi bir arıza durumunda firmamıza başvurabilir, her türlü yedek parçanın teminini sağlayabilirsiniz. İmal ettiğimiz ürünlerin tümü çevre dostu olup doğaya ve insanlara zarar vermeyen malzemelerden üretilmektedir. Az maliyet ile hem güçlü hem dayanıklı bir ürüne sahip olmak için firmamız ile iletişime geçebilir, hem satış sırasında hem de satış sonrasında ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.