Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Kum Eleme Makinelerin de % 100 Garanti

Kum Eleme Makinelerin de % 100 Garanti

Kum eleme yıkama makineleri için kumların temizlenmesi ve elenmesi işlevi en çok da büyük çaplı inşaat sahalarında maksimum önem taşımaktadır. Firmamız tarafından hazırlanan kum eleme yıkama tesisi kum yıkama ve eleme işlevini daha kullanışlı hale getirmek adına tek bir makinede toplamaktadır.

Nakliyesi bir kamyon ya da tır yardımı ile taşımaya elverişli olan bu makineler 15 dakikalık bir zaman diliminde işlenecek duruma gelmekte yine 15 dakikada pratik bir şekilde mobil bir duruma getirilebilir. Hafriyat alanında kullanımı zor olan bu makineler, taş ocaklarından alınan toprağı inşaatta kullanılmak üzere kullanılabilir duruma getirmek için oldukça idealdir. Kum yıkama eleme makineleri ister doğal yapıdaki kumlar olsun, isterse inşaat yıkımlarından ortaya çıkan hafriyatlar olsun pratik bir şekilde kullanılacak bir duruma getirilir.

Firmamız tüm makinelerin yaptığı işi tek bir makine üzerinde toplayan çok gelişmiş özel olan kum eleme yıkama makinelerinin üretimi konusunda sektörde öncü hale gelmiş müşteriler tarafından tercih edilen bir firma durumundadır. Bu makinelerin kullanımının kolay ve basit olmasından kaynaklı olarak birden fazla makinenin ve birden fazla işçinin yapacağı işi tek başına ve tek bir işçi ile yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Firmamız tarafından üretilen makineler arasında kullanım kolaylığı ve az iş gücü sayesinde en çok satın alınan makineler kategorisindedir. Hem işçilik maliyetlerinizi düşürür, hem zamandan kazanmanıza olanak sağlar. Daha kaliteli işlerin ortaya çıkması yine kum eleme yıkama makineleri yardımı ile olmaktadır. Bu makinelere isterseniz mobil tesis olarak kullanabileceğiniz gibi sabit makineler olarak da kullanabilmektesiniz.

Siz değerli müşterilerimizin vakitlerinin ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan firmamız üretimlerini gerçekleştirdiği makineler sayesinde sizlere kaliteli işlerin kapılarının açılmasını sağlamanın onuru taşımaktadır. Tercih edilen bir firma olmamız, sektörde makine ve tesisler konusunda yurt içi ve yurt dışında hizmet vermemiz sayesinde geniş bir hizmet ağına sahip hale gelmiş durumdayız. Sizler de firmamız ile çalışmak, inşaat sahalarınız için pratik makinelere sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İster telefon iletişimi, isterseniz de web sitemizde talep edeceğiniz makinelerimizin tanıtım yazılarının altına bırakacağınız notlar yardımı ile bizlere ulaşmanız mümkündür.