Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Kum Eleme Yıkama Çeşitleri ( Helezonlu – Kovalı Yıkayacılar )m

Kum Eleme Yıkama Çeşitleri ( Helezonlu – Kovalı Yıkayacılar )

Firmamız kum eleme yıkama için kurulan tesislerde taşların kirlilik durumuna göre iki aşamada çalışmaktadır. Dere yataklarından çıkarılan taş ve kumlar yabancı cisimlerden arındırılmak için yıkama helezonu, yıkamalı elek gibi temizleme yapan makinelerden geçirilerek kaliteli ürünlerin elde edilmesi sağlanır. Kum eleme yıkama tesislerini dilerseniz kırıcılar ile destekleyebilir ve birçok amaca hizmet etmesini sağlayabilirsiniz. Firmamızdan en fazla talep edilen kum eleme tesislerinin kapasiteleri 60ton/saat, 100 ton/saat, 250 ton/saat kum eleme yıkama tesisidir.

Siz değerli müşterilerimizin üretim hacimlerine bağlı olarak talep ettikleri kum eleme yıkama tesisleri konusunda yüksek hizmet standartlarında hizmet verilmektedir. Siz ihtiyacınız olan kum eleme tesisini belirleyin firmamız uzman kadrosundaki ekip arkadaşlarımız sizlere fiyat ve ödeme koşulları konusunda detaylı bilgi aktarımı yapsın. Çalışmakta olduğumuz işletmelerin doğru tercih yapması doğru bir hizmet sunmamız açısından büyük önem arz etmektedir.

Firmamız tarafından üretimi sağlanan helezonlu yıkayıcılar, çok ince malzemeleri dahi ayıklayarak en temiz kumu elde etmek için kullanılmaktadır. Kullanım alanları ve istenen kapasiteler için tek veya çift helezonlu olarak imalat yapılmaktadır. Helezonlu yıkayıcılar, ekonomik açıdan siz değerli müşterilerimizin bütçesini zorlamadan sahip olduğu makinelerdir. Yatakları suya karşı dayanıklı ve aşınmalara karşı kolaylıkla değişebilen lastikler kullanılmıştır. Helezonlu yıkayıcıya sahip olan bir işletmeniz işleri asla yarıda kalmaz. Helezonlu yıkayıcılarımızdan siz de satın almak ya da sipariş vermek istediğinizde firmamızla iletişime geçmeniz için bir telefonunuz yeterlidir.

Bir de kovalı yıkayıcılardan bahsetmek istiyorum. Genel olarak yıkama eleğinden gelen çamurlu kumun ayrılması amacına hizmet etmektedir. Temizlenecek malzeme ne kadar kirli ise ona göre tamburunda bulunan kova sayısı arttırılarak çalışması sağlanabilir niteliktedir. Firmamız kovalı yıkayıcı ihtiyaçlarınızda da yine yanınızda olmaktadır. Fiyatlarımız konusunda bilgi almak istediğiniz her an firmamız yanınızda olacaktır. Kovalı yıkayıcılar ile helezonlu yıkayıcıları kıyaslayacak olursak kovalı yıkayıcıların daha yüksek verim ve kapasiteye sahip olduğunu söylememiz tercihlerinizde sizlere yardımcı olacaktır. Uzun süre kullanma avantajını kullanıcına sağlayan kovalı yıkayıcılar yüksek maliyetlere katlanmadan bir makineye sahip olarak büyük işler yapmanızı sağlamaktadır.