Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Kum Eleme Yıkama Çok Ucuz Fiyata

Kum Eleme Yıkama Çok Ucuz Fiyata

Kum eleme yıkama tesisleri özellikle dere yatakları içinden elde edilen maddelerin elenip yıkanarak işlemesi için kurulmaktadır. Dere yataklarından elde edilen malzemeler karışık ve kirli geldiği için bu malzemelerin ayrılması ve temizlenmesi için kurulan bu tesisler aynı zamanda malzemelerin sadece elenmesi veya yıkanması içinde kullanılabilmektedirler. Bu tesisimiz hem Türkiye hem de Dünya pazarında temiz madde elde etmek için sıklıkla kullanılmaktadır.

Tesislerimiz ortalama olarak saatte 60 ile 300 ton arası kapasiteyle çalışabilmektedir. Tüm ürünlerimiz gibi bu tesisimizde tamamen CE (Avrupa) standartlarında üretilmiş olup üretiminde doğa ve insanlara zarar vermeyecek malzemeler kullanıldığı için tam bir çevre dostudur. Çakıl veya taşların kirliliği yada yapısına göre tek veya çift aşamalı olarak işlem yapılabilmektedir. Kirli ve işe yaramayan malzemeleri geri dönüşüme sokarak kullanıma hazır hale getiren bu tesislerimiz hem alırken hem de kullanırken size kar sağlamaktadır. İşletmelerin talepleri doğrultusunda yeni özelliklerde eklenebilmektedir. Dilerseniz kırıcılar ekleyerek daha fazla işlev kazandırabilirsiniz. Tesislerimizin bir diğer avantajı kolay montaj ve de montaj yapılarının bulunmasıdır. Tesislerimiz yıkama helezonu, yıkamalı elek ve bantlı besleyici gibi ana parçalardan oluşmakta bu parçalar ile temizleme ve aktarım hizmeti sağlamaktadır.

Düşük ve orta bütçeli işletmeler için ideal olan ürünümüz için sizlere 7 gün 24 saat olarak sürekli ve tam destek vermekteyiz. Yıllardır firmamızın edindiği bilgi, birikim ve becerimiz ile uzman mühendislere dizayn ettirerek birinci kalite malzemeler kullandığımız tesisimiz sizlere uzun yıllar boyunca güvenle ve tam performanslı bir şekilde hizmet edecektir. Özellikle karışık haldeki kirli dere malzemelerini ayrıştırıp temizleyerek hazır kullanılacak hale getirecek tesisimiz sizlere maliyetten de tasarruf sağlayacaktır. Geleceği gören ve rakiplerinin bir kaç adım önüne geçmek isteyen tüm işletmelerin tercihi olan tesisimiz için iletişim numaralarımızdan bizleri istediğiniz zaman arayarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Edindiğimiz tecrübe ve birikimi siz değerli işletmelerle paylaşmak için aralıksız ve kesintisiz olarak kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermeye devam etmekteyiz.