Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Kum Yıkama Eleme Tesisi

Kum Eleme Tesisi
Kum Eleme Tesisi
Detaylar İçin Tıklayın
Helezonlu Yıkayıcı
Helezonlu Yıkayıcı
Detaylar İçin Tıklayın
Kovalı Yıkayıcı
Kovalı Yıkayıcı
Detaylar İçin Tıklayın

Kum eleme yıkama tesisleri, özellikle dere yataklarından elde edilen malzemelerin elenip yıkanma işlemi için kurulur. Dere yataklarından karışık ve kirli şekilde elde edilen malzemelerin hem ayrılması hem de temizlenmesi için kurulabilen bu tesisler, malzemelerin sadece elenmesi veya sadece yıkanması için de kurulabilir. Temiz ve yabancı madde bulunmayan ham madde elde edilmesi için son derece önemli olan bu tesisler, ne kadar tecrübeli kadro ve sağlam ürünler ile kurulur ise performansında da o derece artış söz konusu olmaktadır.

Sektörünün liderleri arasında yer alan firmamız, kum eleme yıkama tesisi kurumunda da deneyimli kadrosu ile rakiplerinden bir adım öndedir. 60 ila 300 ton/saat arasında kapasiteye sahip olan tesislerimizde Avrupa standartlarına uygun şekilde imal edilen makineler kullanılmaktadır. Çevreye ve insanlara zarar vermeyen maddelerden imal edilen makineler ile kurulan tesislerimiz, çakıl ve taşların kirliliği ya da yapısına göre tek veya çift aşamalı olarak işlem yapmaktadır. Kirli, işe yaramayan malzemeleri bir nevi geri dönüşüm yaparak kullanıma hazır hale getiren bu tesislerde kullanılan makinelerin kalitesi ve kullanışlılığı çok önemlidir. Gerektiğinde kırıcılar ile desteklenerek daha fazla işlev kazandırılan kum eleme ve yıkama tesisleri, hızlı kurulum ve demontaj avantajı ile firmamızda mevcuttur. Kum eleme ve yıkama tesisleri; yıkama helezonu , yıkamalı elek, bantlı besleyici gibi makineler ile temizleme ve aktarım yapmaktadır.

Kum eleme makinası , karışık haldeki dere malzemelerini ayırıp temizleyerek kullanılacak hale getirip maliyetten tasarruf imkanı sağlar. Sektöründe uzun yıllar güvenle hizmet vermiş olan firmamız, az maliyet ile yıllarca güvenle kullanılacak makineler ile oluşturduğu kum eleme makinaları montaj, demontaj ve bakım işlemlerinde de sorunsuz hizmet vermektedir. Satış sırasında ve sonrasında kaliteli hizmet almak, her hangi bir sorun çıkması durumunda 7 gün 24 saat destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.