Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Madencilikte Kırma Eleme Makinalarının Tek Adresi

Madencilikte Kırma Eleme Makinalarının Tek Adresi

Değerli müşterilerimiz, maden kırma eleme tesisimiz de diğer birçok ürünümüz gibi eşi benzeri olmayan bir tesisdir. Firmamız Ar-ge bölümü tarafından tasarlanan ve bir bütün olarak tüm bu tesis tek bir platformda toplanmıştır. Kolaylıkla sevk edilebilir niteliktedir. Bir kırma eleme tesisinin yapabileceği işleri de tek başına fazlası ile yapma özelliğindedir.

Firmamız siz saygı değer müşterilerimiz için her zaman en iyisini yapmak için hizmet vermektedir. Konusunda uzman çalışanları sayesinde birçok projeye imza atmayı başarmıştır. Sektörde öncü bir firma olmamız da yine ürettiğimiz makinelerin kalitesinden kaynaklanmaktadır. Rakiplerimiz arasında en iyi makine ve tesisler firmamızda üretilmektedir. Bu durumda birçok işletme tarafından tercih edilmemizi sağlamaktadır.

İşletmelere mali açıdan minimum maliyette makine ve tesis sahibi olma imkanını sağlayan firmamızdan alacağınız maden kırma eleme tesisleri sayesinde işleriniz sorunsuz ilerleyecektir. Bu tesisler aşındırıcı zor malzemeleri kırılmasında en uygun kırıcı sistemi olarak üretilmiştir. Besleyici hazne ekskavatör ve loder ile beslemeye uygundur. Bu sayede sürekli çalıştığı durumlarda ilave hazne eklenebilir ve kamyon ile besleme yapılabilir.

Besleyici ve haznede tüm aşınma noktaları değiştirilebilir niteliktedir. Bu sebeple aşınma zırhları ile korunaklı hale getirilmiştir. Besleyici tablasında eleme sistemi yer almaktadır. Üç katlı sistemde altı hidrolik ayak sekiz normal ayakla birlikte toplamda 14 ayak bulunmaktadır. Bu ayaklar çalışma alanında 14 ü yere değmiş vaziyettedir. Kırıcı açma kapama için ayrıca iki tane kaldırma pistonu bulunmaktadır. Bu 8 adet piston özel kumanda sistemi ile kontrol edilebilir.

Firmamızın ürettiği bu tesis kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol etme özelliği sayesinde iş gücü konusunda tek bir kişi tarafından kontrol edilebilir durumdadır. Yakıt sarfiyatı avantajı ile yine işletmeler için mali açıdan avantajlı bir pozisyondadır. Firmamız tarafından üretilmiş olan bu tesislere ait fotoğrafları web sitemizde incelemeniz mümkün hale getirilmiştir. Ayrıca istediğiniz zaman 7/24 firmamıza ulaşıp makine ve tesislerimiz hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. İşletmeniz için en doğru ürün firmamız tarafından üretilmekte, isterseniz makinelerimizi satın alabilir, isterseniz de kiralama şansına sahip olursunuz.