Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Çeneli Konkasör Mk Makine Güvencesiyle

Mobil Çeneli Konkasör Mk Makine Güvencesiyle

M-K Makina güvencesiyle mobil çeneli konkasör ürünlerimiz,usta mühendisler tarafından geliştirilerek üst düzey birinci kalite malzeme kullanarak üretilmiştir. Primer ve sekonder olarak kullanabilirsiniz, güç şasesi tek blokludur, özel tasarım tersiyer sistemi, katlanabilir bantlar ve titreşimli turbo elekleri, merkezi hidrolik sistem, tek operatör ile yönetilebilme, ham madde beslemede değişik iş makineleri de kullanılabilme özellikleri gibi birçok artısı bulunan makinemiz şimdi sizlere M-K Makina güvencesi ile hizmet verebilmektedir.

Bazalt, krom madeni, granit, dere malzemesi gibi maddelerin kırma işlemi için idealdir. Kırılacak malzemenin sertliğine göre değişebilen kırma kapasitesine sahiptir. En sert yapılı malzemelerden bile kullanılmaya hazır malzeme elde edebilirsiniz. Bu ürünümüz tamamen sizlerin memnuniyeti düşünülerek tasarlanmış olup zaman ve maliyetten kazanmak isteyen tüm akıllı işletmelerin vazgeçilmezi olmuştur. Mobil olmasının avantajlarının yanında istediğiniz zaman istediğiniz yerde çalıştırabilmektesiniz. Engebeli ve zorlu arazi koşulları veya dar sahalar çalışabilmesi için hiçbir dez avantaj oluşturmamaktadır. Kolay taşınabilmesi ve hidrolik sistemi sayesinde kolay bakım yapılabilmesi de diğer avantajları arasındadır. Hızlı tamir ve bakım özelliği olan bu ürünümüz diğer tüm ürünlerimiz gibi CE (Avrupa) standartlarında üretilmiştir. Ürünümüz tamamen çevre dostu malzemelerden imal edilmiş olup insan ve doğa dostudur. En yüksek performansı sağlayabilmeniz için ihtiyacınız doğrultusunda sekonder darbeli veya özel tersiyer kırıcı ile de sizlere hizmet verebilmektedir.

Bu ürünümüz veya diğer ürünlerimiz ve verdiğimiz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi alabilmeniz için müşteri hizmetlerimizi 7 gün 24 saat istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firmamız sizlere sağladığı olanaklar ve hizmetler sınırsızdır. Hem kullanırken hem de daha alırken kazanmak için alanının uzmanı, yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübesini hem hizmetine hem de ürünlerine yansıtan şirketimiz Mk Makine’yi seçebilir ve gönül rahatlığı ile tesisinizden daha fazla kazanmaya başlayabilirsiniz. Siz de rakiplerinizin önüne geçmek veya işe birkaç adım önde olarak başlamak istiyorsanız alanında uzman müşteri temsilcisi arkadaşlarımızı arayabilir ve her türlü konuda fikir edinebilirsiniz.