Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Çeneli Konkasör

Mobil çeneli konkasör, aşındırıcı özellikteki bazalt, granit, krom madeni, dere malzemesi gibi maddelerin kırılma işleminde kullanılmaktadır. Kırılacak malzemenin sertliğine göre değişebilen kırma kapasitesine sahip olan ürünümüz firmamız tarafından en yüksek teknoloji ile tasarlanıp satışa sunulmaktadır. En sert yapılı taşlardan bile kullanılmaya hazır malzeme elde etmek amacı ile tasarlanan ürünümüz, bu yönü ile işletmelerin tasarruf etmesinde önemli rol almaktadır.

Mobil çeneli konkasör sistemleri, en yüksek performansı, en düşük maliyet ile en kısa sürede elde etmek amacı ile özenle üretilmektedir. Birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiş sistem elemanlarından oluşan bu ürünler, mobil olmanın avantajları ile daha da kullanışlı hale gelmiştir. Zaman zaman karşılaşılan engebeli arazi koşulları ya da dar çalışma sahası gibi sabit konkasörlerin çalışamayacağı alanlarda rahatlıkla kullanılabilen taşınabilir çeneli konkasör, merkezi hidrolik sisteme sahiptir. Bu özelliği ile kolay kurulum, kolay demontaj, hızlı bakım ve tamir avantajlarına sahip olan tüm mobil çeneli konkasör ürünlerimizde, firmamız özel hizmetlere yer vermektedir. Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanan ve tamamen çevre dostu malzemelerden imal edilen bu ürünümüz, akıllı yazılım sistemi sayesinde tek bir operatör ile yönetilebilmektedir. Kurulacak olan işletmenin ihtiyacına göre sekonder darbeli ya da özel tersiyer kırıcı sistemi yerleştirilen mobil çeneli konkasör sistemi, yapılacak işe göre alınabilecek en yüksek performansı sağlamaktadır. Dayanıklı ve kullanışlı ekipmanları sayesinde işletme sahasında kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabilen bu ürünler sayesinde hazır hale gelen malzemelerin taşınma aşamasında ayrı bir araca ihtiyaç duyulmaz.

Mobil çeneli konkasör, merkezi hidrolik sisteme sahip olduğu için kolay bakım ve tamir avantajı sağlamaktadır. Firmamız tarafından özel olarak üretilen ve kullanıma hazır hale getirilen ürünlerimizin satış sonrası her türlü işleminde sınırsız hizmet alabilirsiniz. En avantajlı fiyatlar ile kaliteli ve dayanıklı ürünler satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.