Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Dik Milli Kırıcı Mk Makine Güvencesiyle

Mobil Dik Milli Kırıcı Mk Makine Güvencesiyle

Kırma eleme sektöründeki en büyük açığa cevap veren firmamız M-K Makina sizlere dünya kalitesinde bir kırıcı ile tekrar merhaba dedi. Mobil dik milli kırıcılarımız her alanda çok geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Başta bazalt, granit ve kalker gibi aşındırıcı özelliği yüksek olan cevherlerin işlemesinde kullanılabildiği gibi dere malzemelerinin kırılıp ayrıştırılması için de kullanılabilmeketdir. Özellikle dar alana sahip işletmeler veya sabit kırıcının yerleşemeyecek kadar engebeli alanlara sahip işletmeler için vazgeçilmez bir kırıcı türüdür.

Tek bir şase üzerinde kurulu olduğu için tek bir tır ile rahatlıkla taşınabilmekte ve istediğiniz yere çok rahat nakil edilip hemen kurulma özelliğine sahiptir. Yüksek performans, kalite ve seri malzeme hedefleyen işlemelerin kaçırmaması gereken bir kırıcı türüdür. Hidrolik sistemi sayesinde çok kolay bakım ve tamir şansı vermektedir. Üretiminize seri devam etmeniz için yüksek mühendislik harikamız olan bu ürünümüz her şey düşünülerek tasarlanmıştır. Diğer her ürünümüzde olduğu gibi CE (Avrupa) standartlarına uygun olarak üretilmiş ürünümüz tamamen dayanıklı ve birinci kalite malzemeler ile yapılanmıştır. Kolay taşıma, kolay montaj ve demontaj sağlayarak maliyetlerinizi oldukça düşürecektir. Sadece kullanırken değil alım sırasında bile size tasarruf ettirecek ürünümüz rakiplerinizden hep bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

0,5 mm ebatın da malzeme üretebilme özelliği bulunan kırıcımız kum ve mıcır üretme amacı ile de kullanılabilmektedir. Düşük elektrik ve yüksek performans ile çalışmaktadır. Özellikle aşınmaya daha meyilli olan parçalar yüksek kalite malzemeler kullanarak üretilmiş olup uzun süreli kullanımlarda üretiminizin durmaması amaçlanmıştır. Taşı taşa çarptırarak kırma prensibi ile çalışmaktadır. Aynı zamanda otomatik yağlama sistemi ile kendi bakımını da kendi yapmaktadır. Firmamız güvencesiyle alacağınız ürün sadece satış değil satış sonrasında da tam hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Dünyanın önde gelen işletmelerinin tercihi olan bu kırıcımız sizler için aynı kalitede üretilerek siz değerli işletmelerin hizmetine sunulmuştur. Sizler için her türlü kolaylığı düşünen firmamızı müşteri hizmetlerini arayarak 7 gün 24 saat soru ve görüşlerinizi yönelterek ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.