Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Dik Milli Kırıcı

Mobil dik milli kırıcı, bazalt, granit, kalker gibi aşındırıcı özelliği yüksek olan maddelerin işlenmesinde kullanılır. Dere malzemelerinin kırılıp ayrıştırılması sırasında da kullanılan bu kırıcılar, özellikle dar alanlı işletmelerde ya da sabit kırıcı yerleştirilemeyecek kadar engebeli alanlarda tercih edilirler. Yüksek performans ile kaliteli ve seri malzeme üretimi yapmaktadırlar.

Günümüz şartlarına uygun, modern görünümlü ve dayanıklı olarak tasarlanan mobil dik milli kırıcılarımız, Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Her orta büyüklükteki maddeden 0,5 mm ebatında malzeme çıkarma özelliğinde olan bu ürün genel olarak kum ve mıcır üretme amacı ile kullanılmaktadır. Hidrolik bir sisteme sahiptir ve bu yönü ile kolay bakım sağlar. Düşük elektrik ihtiyacı ile yüksek performans gösterir ve bu sayede orta ya da düşük maliyetli işletmelere tasarruf sağlar. Uzun süreli kullanımlarda aşınmaya karşı dayanıklı maddelerden elde edilmiş olup bazı aşınmaya daha meyilli parçalarında dayanıklılığı yüksek malzemeler kullanılmıştır. Taşı taşa çarptırarak kırma prensibi ile çalışan mobil dik milli kırıcılar, otomatik yağlama sistemi ile özel olarak kendi bakımını yapmaktadır. Sektörün lider isimlerinden olan firmamız, bu tip ürünlerde de en özenli şekilde imalat yaparak kalitesini ve deneyimini her zaman ortaya koymaktadır. Satış sırasında verdiği hizmetler kadar satış sonrası destek ve bakım hizmetleri ile de tercih sebebidir. Saf ve kaliteli kum ya da mıcır üretimi yaparken mobil makinelerin avantajlarından yararlanmak için en ideal üründür.

Mobil dik milli kırıcı ürünümüzün imalatında kullanıcıların rahat ve isteklerini göz önüne almaktayız. Bu nedenle hem Türkiye’de hem de dünya çapında belirli başarılara imza atarak kalitemizi ispatlamış bulunuyoruz. Taş eleme, kırma ve ayırma işlemleriniz için ihtiyaç duyduğunuz her makineye firmamız bünyesinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, ürün özelliklerini iyice anlamak ve fiyat edinmek için bizimle irtibata geçebilir, 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.