Mobil Eleme Stoklama Tesisi ME-400

Mobil Eleme Yıkama

Mobil Eleme Yıkama

Mobil Eleme Stoklama Tesisi ME-400, Sabit eleme yıkama makinelerinin yapabildiği işleri tek başına yapmaktadır. Maden ocaklarında ortaya çıkan kumları eleyerek yabancı maddelerden ayrılmasını sağlayarak yüksek kalitede kum elde edilmesini sağlar. Tüm sistem tek bir şase üzerinde toplandığı için her hangi bir nakil durumunda sadece tek bir tır yardımı ile çekilebilir. Sabit eleme yıkama makinelerinin kullanılamayacağı engebeli arazi ya da dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilen ME-400, saatte ortalama 300 ila 400 ton arasında kum eleme kapasitesindedir. Tamamen hidrolik bir yapısı olduğu için bakım zamanında tüm parçaları sökülüp yeniden takılabilir. İhtiyaç anında saatler içerisinde işletme tesisine getirilen ürünümüz 45 dakika gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale getirilmektedir. Mobil Eleme Tesisi ME-400 ürünü, firmamız tarafından tamamen çevre dostu malzemeler ile Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Hem kaliteli hizmet almak hem de işletmenizi maliyet açısından zora sokmamak için bizi arayabilir, fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bunker Besleme Haznesi 9 m3 Besleyici Sistemi 1000 mm
Ana Konveyör Bant 1000 mm ( Katlanır tip) Yüksek kapasiteli Titreşimli elek sistemi 6 metre uzunluğunda elek sistemi
Elek altı stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır. 3 Adet stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır.
Mobil Şasi sistemi Makaslı tip dingil, Tek Akslı tip olup, Pilot tip ve lastiklidir. Pano sistemi , Pano Siemens malzemeler içermekte olup jeneratörle çalışmayı destekler.
Toplam ağırlık 29.400 kg Mobil Eleme Sistemi ( Sistem Kapasitesi 250-350 ton / saat )
Yeni-Nesil-Konkasor

Mobil Eleme Tesisi, M-K MAKİNA

Seyyar Eleme Stoklama Tesisi

Mobil Eleme Stoklama Tesisi