Mobil Eleme Stoklama Tesisi ME-120

Mobil Eleme Yıkama

Mobil Eleme Yıkama

Mobil Eleme Stoklama ME-120, Sabit makine kurulamayacak kadar dar ya da engebeli alanlarda kullanılan bir eleme yıkama makinesidir. Bu ürünler sabit makinelerin yaptığı her işlemi yaparken taşınabilen makinelerin artı avantajlarını da taşımaktadır. Tek bir personelin kumandasında rahatlıkla kullanılabilen ME-120, orta ve düşük bütçe ile kurulan işletmelerde maliyetten tasarruf sağlamaktadır. Saatte ortalama olarak 120 ila 200 ton arası kum eleme kapasitesi olan ürünümüz tamamen çevre dostu malzemelerden imal edilmiştir. Avrupa standartları göz önüne alınarak tasarlanan mobil makinemiz, firmamızın deneyimli kadrosu tarafından istenilen yere montaj edilmektedir. Mobil Eleme Tesisi ME-120 ürün fiyatı, montaj, demontaj ve bakım hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bunker Besleme Haznesi 6 m3 Besleyici Sistemi 750 mm
Ana Konveyör Bant 750 mm Yüksek kapasiteli Titreşimli elek sistemi 4 metre uzunluğunda elek sistemi
Elek altı stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır. 2 Adet stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır.
Mobil Şasi sistemi Makaslı tip dingil, Tek Akslı tip olup, Pilot tip ve lastiklidir. Pano sistemi , Pano Siemens malzemeler içermekte olup jeneratörle çalışmayı destekler.
Toplam ağırlık 18.000 kg Mobil Eleme Sistemi ( Sistem Kapasitesi 150-200 ton / saat )
Yeni-Nesil-Konkasor

Mobil Eleme Tesisi, M-K MAKİNA

Seyyar Eleme Stoklama Tesisi

Mobil Eleme Stoklama Tesisi