Mobil Eleme Stoklama Tesisi ME-50

Mobil Eleme Yıkama

Mobil Eleme Yıkama

Mobil Eleme Stoklama Tesisi ME-50, Maden ocaklarında kum elemek için kullanılmaktadır. Sabit eleme santrallerinin yaptığı her işi kolaylıkla yapabilir ve mobil makine avantajları ile daha fazla rahatlık sağlayabilir. Tüm sistem tek bir şase üzerinde olduğu için kolaylıkla yer değiştirebilir ve istenilen her alanda kullanılabilirler. Tamamen hidrolik bir sisteme sahip olan ME-50, bakım ve kurulum kolaylığına da sahiptir. Sadece tek bir personelin kumandası ile kısa sürede tüm işler yapılabilmektedir. Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak birinci kalitedeki malzemelerden üretilen bu ürünümüz, saatte ortalama olarak 50 ila 120 ton eleme yapmaktadır. Mobil Eleme Stoklama ME-50 ürün fiyatı, geniş özellikleri ve firmamıza özel avantajlar için bizi arayabilirsiniz.
Bunker Besleme Haznesi 2 m3 Besleyici Sistemi 650 mm
Ana Konveyör Bant 700 mm ( Katlanır tip) Yüksek kapasiteli Titreşimli elek sistemi 3 metre uzunluğunda elek sistemi
Elek altı stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır. 2 Adet stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır.
Elek altı stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır. Pano sistemi , Pano Siemens malzemeler içermekte olup jeneratörle çalışmayı destekler.
Toplam ağırlık 9.000 kg Mobil Eleme Sistemi ( Sistem Kapasitesi 50-120 ton / saat )
Yeni-Nesil-Konkasor

Mobil Eleme Tesisi, M-K MAKİNA

Seyyar Eleme Stoklama Tesisi

Mobil Eleme Stoklama Tesisi