Mobil Eleme Stoklama Tesisi MK-200

Mobil Eleme Sistemi

Mobil Eleme Sistemi

Mobil Eleme Sistemi MK-200, Kum eleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Hidrolik sisteme sahip olduğu için kolaylıkla parçalara ayrılıp bakım ya da tamiri yapılmaktadır. Şebeke elektriği ile çalışabildiği gibi jeneratör ile de çalışabilen bu ürün, 45 dakika gibi kısa bir sürede işletme içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir. Sadece tek bir personel ile kolayca yönetilebilen MK-200, saatte ortalama 150-200 ton eleme yapabilmektedir. Firmamız M-K Makina'nın tüm ürünlerinde olan CE standartlarına uyumluluk ve imalatta tamamen çevre dostu malzeme kullanımı bu ürünümüziçin de geçerli olup satış sonrası montaj ve demontaj hizmetlerinde sorunsuz uygulama yapılmaktadır. Mobil Eleme Sistemi MK-200 ürünü özellikleri, kullanım alanı, firmamız tarafından sunulan avantajları hakkında bilgi almak ve özel hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bunker Besleme Haznesi 6 m3 Besleyici Sistemi 750 mm
Ana Konveyör Bant 750 mm Yüksek kapasiteli Titreşimli elek sistemi 4 metre uzunluğunda elek sistemi
Elek altı stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır. 3 Adet stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır.
Mobil Şasi sistemi Makaslı tip dingil, Tek Akslı tip olup, Pilot tip ve lastiklidir. Pano sistemi , Pano Siemens malzemeler içermekte olup jeneratörle çalışmayı destekler.
Toplam ağırlık 18.000 kg Mobil Eleme Sistemi ( Sistem Kapasitesi 150-200 ton / saat )
Yeni-Nesil-Konkasor

Mobil Eleme Tesisi, M-K MAKİNA

Seyyar Eleme Stoklama Tesisi

Mobil Eleme Stoklama Tesisi