Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Eleme Yıkama Kırma Kalite Ve Uygun Fiyat

Mobil Eleme Yıkama Kırma Kalite Ve Uygun Fiyat

Mobil eleme yıkama ve kırma tesisleri özellikle dere yatağı içinden çıkan maddelerin elenerek yıkanması işleminde çok randımanlı bir şekilde kullanılabilmektedir. Dere yatağından çıkan karışık ve kirli malzemelerin ayrılması temizlenmesi için kurulabilen makinelerimiz 3 farklı seçenek ile üretilmektedir. Eleme yıkama kırma (MEYK), eleme yıkama (MEY) ve eleme (ME) olmak üzere üretilip kullanılabilen tesislerimiz işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılamasına yönelik olarak üretilmektedir. MEYK tesislerimizi tercih ederseniz 3 ayrı tesis kurup gereksiz masraf yapmadan tüm işlemleri aynanda yürütebilirsiniz. Sadece kullanırken değil alırken dahi kara geçmiş olacaksınız. Tesisimiz sabit tesislerin tüm özelliklere sahip olmasının yanında aynı zamanda mobil avantajlarına da sahiptir. Tesislerimiz mobil oldukları için tek şase üzerine kurulmuş bulunmaktadır. Tek bir tır ile rahatça istediğiniz noktalara taşınma işlemi yapılabilmektedir.

Hem vakitten hem de maliyetten tasarruf etmek isteyen tüm işletmelerimizin ilk tercihleri arasında kullanılan tesislerimiz Türkiye ve Dünya da en çok tercih edilen ve en sık kullanılan tesislerin başında gelmektedir. Tamamen 1. sınıf ürünler kullanılarak uzman mühendisler tarafından tasarlanan ürünümüzü yıllar boyunca güvenle ve tam performanslı olarak kullanabileceksiniz. Hem alırken hem kullanırken maliyetlerden kar elde edebilecek, kullanılmayacak çöp malzemeleri tekrar geri dönüşüme kazandırarak sizlere ayrı bir kar ortamı yaratacaktır.

Firmamız sizler için 7 gün 24 saat servis ve yedek parça desteği sunmakla beraber yıllardır piyasanın öncü gelen isimlerinden biri olarak elde etmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeyi sizlerle paylaşmaktadır. İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayarak hem ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilir hem de edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübeleri paylaşmamızı isteyebilirsiniz. Ürünümüz diğer ürünlerimizde olduğu gibi CE (Avrupa) standartlarında üretilmiş olup insan ve çevreye zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Tam bir doğa dostu olan ürünümüz siz değerli işletmelerin hem karlılığını arttıracak hem de uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanmanızı sağlayacaktır.