Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Kırıcı Çeşitleri İmalatı M-K Makina Kalitesi

Mobil Kırıcı Çeşitleri İmalatı M-K Makina Kalitesi

Firmamız gerek yurt içinde gerekse yurt dışında özellikle de inşaat sektöründe makine üretimleri konusunda öncü bir firma olma konusunda üstün başarı göstermiştir. Sadece inşaat sektörü ile sınırlı kalmayıp, üretim hacmini geliştirerek maden sektörü, endüstriyel tesisler için de gerekli makineleri üretmeye başlamıştır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamızın müşterileri tarafından tercih edilme sebeplerinin başında müşteri ihtiyaçlarına uygun makine ve tesisleri üretmesi gelmektedir.

Standart makine üretimleri genel olarak inşaat ve yol çalışmaları için üretilmektedir. Üretimin yanı sıra müşterilere satılan makineler için satış sonrasında da yedek parça ve uzman personellerle verilen satış sonrası hizmetler firmamızı diğer firmalardan ayıran bir yapıda olmasını sağlamıştır. Firmamız makine üretimi konusunda birçok özelliliği bir arada bulunduran makineleri üretmektedir. Dolayısı ile müşterilerinin karşısına da tam donanımlı bir şekilde çıkmaktadır. İnşaat sektörü her geçen gün gelişme göstermekte ülkenin dört bir yanında gerek yol inşaatlarına gerekse konut inşaatlarına rastlamaktayız. İnşaatlara baktığımızda birçok makine görmekteyiz. Ancak hangi makine ne için kullanılır birçoğumuz bu konu hakkında bilgisiz kalmıştır. Firmamız inşaat sektörüne yeni girmiş olan firmalara bu bağlamda da bilgi aktarımı yapmaktadır. Hangi makinenin hangi iş için ideal olduğu konusunda aydınlatıcı bilgileri aktarmaktadır.

Yeni Nesil Mobil Kırıcılar

Firmamız gelişen teknoloji ile makine üretimlerini standartlara uygun bir şekilde yapmaktadır. Firmamızın ürettiği makineler ünlü inşaat şirketleri tarafından satın alınıp kullanılmaktadır. Bu da sektörde aranan niteliklerde bir firma olmamızı sağlamaktadır. Ürünlerimiz hakkındaki detay bilgisinin web sitelerimizde bulunan bilgiler ile sunulması birçok işletmenin ürünlerimizi inceledikten sonra direk satın almak ya da kiralamak sureti ile firmamıza ulaştığı da aşikârdır. Son teknoloji mobil kırıcılar dilediğiniz inşaat sahasına nakliye edilmekte, montajı yapılmaktadır. Yaptığınız işin şekline göre ihtiyacınız olan mobil kırıcı belirttiğiniz adrese gönderilmektedir. Sadece makine gönderme ile işlemi bitirmeyip montajı konusunda da uzman ekibimiz destek vermektedir. Yapılacak inşaatın niteliğine göre mobil kırıcıların montaj süresi değişmektedir. Kimi makineler 3 saatte monte edilirken, kimi makineler bir saatte monte edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Mobil kırıcılar daha çok kısa dönemde tamamlanması gereken inşaatlarda kullanılmaktadır. Mobil kırıcıların tercih edilmesinin birkaç sebebi daha vardır. Bunların başında kolaylıkla nakliye edilmesi, hızlı montaj yapılması ve bu makinelerin daha pratik olarak kullanılmaları gelmektedir. Kullanıcıya büyük avantajlar sağlayan mobil kırıcılarımızdan satın almak istediğinizde firmamız web sitesinde bulunan iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Kaliteli bir hizmet ancak işinin uzmanı kaliteli bir firmadan alınır.