Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Kırma Eleme Tesisi % 100 Müşteri Memnuniyeti

Mobil Kırma Eleme Tesisi % 100 Müşteri Memnuniyeti

Sektörde öncü firmamız taş kırma sistemleri alanında birçok rakibini geride bırakıp ön palana çıkan bir firmadır. Konusunda uzman ekibi, Avrupa standartlarına uygun kaliteli ve bakımlı makineleri, kaliteli işçili ve en kaliteli insan gücü ile hizmet vermektedir. Geçmişten günümüze üretimlerinde sınır tanımayan firmamız yıllardır kalitesinden ödün vermemektedir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan firmamızın çok sayıda makinesi bulunmaktadır. Mobil konkasör de, çalışmaya elverişli olmayan alanlarda bile kolay kullanım olanağı sağlayarak kullanıcı için verimli işler çıkartan makinelerdir.

Mobil konkasör, kullanıldığı alanın engebeli olması durumunda kullanım kolaylığı sağladığı için en çok tercih edilen makineler arasındadır. İşletmelerimizin istediği her iş sahasına kolaylıkla nakledilip yine kolaylıkla monte edilmektedir. Firmamız konusunda uzman çalışanları tarafından satış sonrası hizmet olarak mobil ürünlerin kurulumu ve hemen çalıştırılması aşamalarında da işletmelerimizin yanında olmaktadır. Web sitemizde her bir makine için ayrı bilgilendirme yazılarını bulmanız mümkündür. Dilerseniz web sitemizde bulunan makine görsellerini inceleyebilir, dilerseniz iletişim numaralarımız aracılığı ile firmamıza ulaşıp makinelerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız tarafından üretilen tüm makinelerin ihtiyacınız olabilecek tüm yedek parçaları hazır bulundurulmaktadır. Ayrıca makine bakımına ihtiyaç duyduğunuzda yine uzman ekibimiz sizlere destek vermektedir.

Çalışma alanının şekli ve üretilmek istenen malzemeler düşünülerek makinelerin kapasiteleri ayarlanabilir şekilde üretilmektedir. Mobil kırma eleme tesisi, sabit konkasörlerin yaptığı işlerin tamamen aynısını yapmakta ve çalışmaya uygun olmayan zeminlerde bile taşınabilme özelliği sayesinde çokça tercih edilmektedir. Bu makinelerin üretimlerinde hidrolik bir sisteme sahip olmaları hareket edebilme kapasitesini arttırmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen mobil kırma eleme tesislerinin yanı sıra yine ihtiyacınız olabilecek olan tüm makineler düşünülmüş ve firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimizin tercihine sunulmuştur. Firmamız için önemli olan değerli müşterilerimizin ürün satın alma hizmetinden memnun kalarak firmamızdan ayrılmasıdır. Sizler için sadece satış işlemi gerçekleştirmiyor, satışın yanı sıra, yedek parça ve makine bakımları hususunda da desteğimizi esirgemiyoruz.

Saygıdeğer müşterilerimiz, sizlere daha kaliteli hizmeti sunmak firmamızın ana amacıdır. Bu amaç doğrultusunda hizmette kusur etmemek adına 7/24 hizmetinizdeyiz.