Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Klasik Konkasör Mk Makine Güvencesiyle

Mobil Klasik Konkasör Mk Makine Güvencesiyle

Mobil klasik konkasörler eski tip konkasör çeşitlerindendir. Genellikle kırma eleme tesislerinde kullanılmaktadırlar. Günümüzde hala çok fazla tercih edilen konkasör tiplerinden bir tanesidir. Primer, tersiyer ve sekonder olarak sınıflandırılmaktadır. Mobil olmasının sağladığı avantajlar olan montaj, demontaj, nakil ve bakım kolaylıkları aynı şekilde bu tesisimizde de bulunmaktadır. Yüksek kırma ve eleme kabiliyeti, uygun maliyetler ile çalışabilmesi, standart tesislere göre daha küçük şantiye sahası işgal etmesi, ham malzeme kaybı olmaksızın işleyebilmesi, tesis içi yol yapım gibi ihtiyaçlarının minimum olması, güçlendirilmiş ekipman gövde saçları, kırıcı plakaları, toz indirgeme ve gürültü izolasyonu gibi seçenekleri sayesinde en çok tercih edilen tesislerden biridir.

Sabit konkasörlere göre daha kullanışlı ve avantajlıdır. Kötü arazi koşulları veya dar alanlarda sıklıkla bu konkasör tipi tercih edilmelidir. sabit konkasör tesislerine de ilave edilebilme özellikleri bulunmaktadır. Çalışma alanınız içinde bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabilmektedir. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde CE (Avrupa) Standartlarına uygun olarak üretilip satılmaktadır. Dilerseniz 1, 2, 3 veya 4 ürün çıkış özelliği bulunan ürünümüz tamamen uzman mühendisler tarafından birinci kalite malzemeler kullanılarak son teknolojiyle üretilmiştir. Tüm işletmelerimize zaman, alan, malzeme ve personel tasarrufu sağlayan bu tesisimiz kaçırılmaması gereken fırsatlarla M-K Makina güvencesiyle siz çok değerli işletme sahiplerine sunulmaktadır. Hidrolik yapısı sayesinde uzun süre kullanımlarda bile kolaylıkla bakım yapabilir veya herhangi bir arıza durumunda çok kolaylıkla tamir edebilirsiniz. Böylece seri işleriniz aksamadan devam eder.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firmamız sizler için tüm olanaklarını kullanarak geliştirdiği bu tesisi ile ilgili daha fazla bilgi alabilmeniz için 7 gün 24 saat bizleri müşteri hizmetlerimiz vasıtasıyla arayabilirsiniz. Tüm akıllı işletmelerin tercihi olan bu makinemiz sizlere hem alırken hem de kullanırken avantaj sağlayarak tüm rakiplerinizin de birkaç adım önünde olmanızı ve dünya işletmeleri arasında yer almanıza da olanak sağlayacak. Satışta olduğu kadar satış sonrasında da tüm imkanlarımızla beraber sizlerin yanında olan M-K Makina tecrübe, bilgi birikimi ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan yaklaşımlarıyla siz değerli işlemeler için çalışmaya ve gelişmeye devam edecektir.