Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Klasik Konkasör

Mobil klasik konkasör, eleme kırma tesislerinde kullanılan eski tip konkasör çeşitlerindendir. Eski konkasör çeşitleri arasında yer almalarına rağmen günümüzde sıklıkla tercih edilen mobil konkasörlerimiz primer, tersiyer ve sekonder konkasör olarak sınıflandırılmaktadır. Tüm mobil konkasör çeşitlerimizde var olan montaj, demontaj, nakil ve bakım kolaylığı sayesinde pek çok işletme büyük tasarruf sağlamaktadır.

Firmamızın özenle üretimini yaptığı mobil klasik konkasör tesisleri, sabit konkasör tesislerine oranla daha kullanışlı ve daha fazla avantajlıdır. Arazi koşullarının sabit konkasörlere uymadığı ya da dar alanda çalışma yapılması gereken durumlarda sıklıkla kullanılan bu konkasörler, işletme sahası içerisinde kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabilmektedir. Mobil kullanım avantajları sağlayan bu ürünlerimizin tümünde kolaylıkla sabit konkasör tesislerine entegre edilebilme özelliği bulunmaktadır. Firmamızın Avrupa standartlarına uygun şekilde tasarlayıp imalatını yaptığı bu ürünlerde ihtiyaca göre 1, 2, 3 veya 4 çeşit ürün çıkışı bulunmaktadır. Tesis içinde kullanılacak malzemelerin nakil edilmeden kullanılmasına olanak tanıyan ürünümüz, imalat aşamasında tamamen çevreye ve canlılara dost, doğaya zararsız maddeler ile elde edilmektedir. Kullanıldığı işletmelerde zaman, malzeme, alan ve personel tasarrufu sağlayan mobil klasik konkasör tesislerinde, darbe ve zamana karşı dayanıklı, kolay aşınmayan makinelere yer verilmiştir. Sistem ekipmanlarının tümünde bulunan hidrolik yapı sayesinde uzun süre kullanımlarda kolay bakım, her hangi bir arıza durumunda ise kolay tamir durumu söz konusu olmaktadır.

Mobil klasik konkasör ürünü çoklu kırma işlemlerinde tercih edilen en klasik üründür. Firmamız tarafından üretilen bu tip ürünlerimizde güçlendirilmiş ekipman gövde saçları , analiz edilmiş kırıcı plakaları, opsiyonel olarak sunulan toz indirgeme-gürültü izolasyonu v.b seçeneklere yer verilmiştir. Hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı konkasörler için bizimle iletişime geçebilir, satış sonrası hizmetlerimizden her zaman faydalanabilirsiniz.