Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Konkasör Tesisi Mk Makine Güvencesiyle

Mobil Konkasör Tesisi Mk Makine Güvencesiyle

Mobil konkasör tesisi çok işlevli primer darbeli kırıcısı ile çok değişik boyutlarda yüksek kapasiteli olarak ürün çıkarabilmektedir. Tek bir şaseden oluştuğu için seri şekilde üretim hattı avantajına da sahip olacaksınız. Nakliye, montaj ve de montajı çok kısa süreler içinde yapılabilmektedir. Tüm bunlarında yanında komple hidrolik bir üniteye sahiptirler. Sistemdeki tüm ekipmanların bakımını çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz gibi en ufak bir arıza da dahi hemen müdahale ederek seri üretimden çıkmadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Beslenmesi kamyon, loder veya ekskavatör ile yapılabilmektedir.

Sabit konkasör tesislerinin yaptığı tüm işlemleri yapabilen mobil tesisimiz dilerseniz işletme alanı içinde bir yerden başka bir yere çok kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Dayanıklı ve kullanışlı olmasının yanında çok düşük maliyetlerle istenilen kalitede ve boyutta malzeme çıkışını da yapabilmektedir. Şuan eleme ve kırma sektörü içerisinde en çok tercih edilen ürünümüzdür. Uzun yıllar yüksek performans, düşük maliyet, dar çalışma alanlarına dahi kolayca kurulabilme gibi özellikleri ile akıllı işletmeler için ideal bir tesistir.

İçerisinde bulunan ekipmanlarla kırma kapasitesi ayarlanabilir veya değiştirilebilir. Böylece farklı performanslar elde edebilirsiniz. İstenilen her sertlikteki malzemeyi çok kolay bir şekilde primer darbeli kırıcılar ile kırabilmektedir. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde CE (Avrupa) standartlarında üretilmiş olup tamamen çevreye uyum sağlayabilen çevre ve insan dostu bir tesistir. Başta düşük ve orta maliyet ile kurulan işletmelerin tercihi olan tesisimiz birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Alanlarında uzman mühendisler tarafından son teknoloji kullanılarak üretilmiş olan bu tesisimiz siz değerli işletmelerin hizmetine M-K Makina farkı ile sunulmaktadır. Her türlü konuda danışmak ve ürünlerimizle ilgili daha fazla bilgi alabilmek için 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Sizde diğer firmaların önüne geçmek veya rakiplerinin önünde işe başlamak istiyorsanız kaçırmamanız gereken uzmanlığımız ve fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Mk Makine için önemli olan müşteri memnuniyeti ve siz değerli işletmelerin memnuniyetidir. Kaliteli ve hızlı hizmet için doğru adresi seçin ve bizi arayın.