Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Konkasör Tesisi

Mobil konkasör tesisi, tek bir şase üzerinde kurulu olduğu için kolaylıkla işletme alanı içerisinde taşınabilen, sabit konkasör tesislerinin yaptığı tüm işlemleri yapabilen ürünlerimizdir. Dayanıklı, kullanışlı ve düşük maliyet ile istenilen kapasitede malzeme çıkışı yapabilen bu ürünlerimiz, sektörün en çok tercih edilen tesislerindendir. Profesyonel işletmelerin ilk tercihleri arasında yer alıp uzun yıllar aynı performans ile işleme özelliğindedir.

Mobil konkasor tesislerimiz, sabit konkasör tesislerinin kurulamayacağı kadar dar alanlarda ya da engebeli arazi koşullarında tercih edilebilir. İçerisinde bulunan ekipmanlara göre kırma kapasitesi değişir ve farklı performanslar alınabilir. Bünyesindeki primer darbeli kırıcı sayesinde istenilen her sertlikteki malzemeyi kıran bu tesisler, tamamen hidrolik yapılı olduğu için bakım ve kurulum yönünden avantajlıdır. Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanırken imalat aşamasında tamamen canlılara ve çevreye zarar vermeyen doğa dostu malzemeler kullanılır. Tek bir şase üzerinde kurulu olan tesisi sadece bir tek tır yardımı ile istediğiniz yere çekebilir, naklederek işletme sahasında her yerde kullanabilirsiniz. Tesisin tüm işlevleri için sadece tek bir operatör gerekli olup kumanda ile yönetim sağlanabilir. Farklı çeşitleri bulunan tüm mobil konkasörler, aynı prensip ile çalışıp tesis içinde bulunan makineler aynı türdendir. Kırma kapasitelerine göre değişen bu çeşitlerden istediğinizi satın alabilir, işletmenize kaliteli bir konkasör tesisi kazandırabilirsiniz.

Mobil konkasör tesisi, kısa süreli nakil, montaj ve demontaj hizmetleri ile oldukça kullanışlıdır. Düşük ve orta maliyet ile kurulan dar alanlarda faaliyet gösteren işletmelerde ideal olan ürünlerimiz, birinci sınıf malzemeler ile üretilen makinelerden oluşmaktadır. Firmamız yılların vermiş olduğu deneyimi ve uygu fiyat avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Mobil Konkasör Fiyatları

Daha önceki konularımız da genel konkasör fiyatları ile ilgili bilgilere yer vermiştik.Burada da kısaca bahsetmek gerekir ise seyyar konkasör fiyatları ile ilgili detaylı bilgi ve ürünlerimiz hakkında detaylara ulaşmak için; 0542 800 50 50 telefon numarasından bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Satılık Mobil Konkasör

Yılların deneyimi ile en uygun fiyatlar da kaliteyi size sunan M-K Makina ile huzurlu bir şekilde ticaretinizi gerçekleştirebilirsinizi.Çeşitli satılık seyyar konkasör tesislerimiz ile sizlere,garantili hizmet sunuyoruz.Lütfen http://mkmakina.sahibinden.com adresine giriniz.

MK MAKİNA, büyük taşları ufak parçalar haline getiren taş kırma makinelerinin genel adı olan konkasör üretiminde sektörün öncü firmalarından biridir. Yılların verdiği tecrübe ile MK MAKİNA, kolay taşınabilme özelliğine sahip, hidrolik, üretimini doğa dostu ve kaliteli malzemelerle, uzman kadrosunun tecrübeleriyle birleştirip mobil konkasör tesisi üretimi yaparak kullanıcılarına büyük avantajlar sunmaktadır. Yıllardır yüksek maliyetli kullandığınız konkasör tesisi yerine sizlere düşük maliyetli ve yüksek performansla kısa zamanda ürünlerinize şekil verebileceğiniz bir tesis sunuyoruz. Bu da mobil konkasör tesisi ile mümkündür.

Sabit konkasör tesisleri yerine mobil konkasör tesisini kullanmak işletmenize birçok yarar sağlayacaktır. Mobil konkasör tesisini tercih etmek için haklı sebepler arıyorsanız şunları söyleyebiliriz; mobil konkasör tesisimiz tek şase üzerine kurulu olduğu için kolay taşınabilme özelliğine sahiptir. Sabit konkasör tesislerinin kurulumunun zor olduğu alanlar için mobil konkasör tesisi tam bir kurtarıcıdır. Bir saat gibi kısa bir zamanda mobil konkasörünüzü farklı bir alana taşıyabilme kolaylığı sağlamaktadır. Jeneratör ile çalıştırılabilme kolaylığı sunar. Tek personelle üretim yapabilen mobil konkasör tesisleriyle, içerisindeki ekipmanları kullanarak istediğiniz şekilde kırma kapasitesini düzenlemek tamamen ellerinizde.

Sabit konkasör tesislerinin yaptığı tüm işlemleri yapıp taşınmasının kolay olması yönüyle ondan daha kullanışlıdır. Küçük büyük tüm işletmeler tarafından tercih edilen mobil konkasör tesisleri, son sistem teknoloji imkanlarını da kullanarak üretildiği için uzun yıllar, aynı yüksek performans ile ürünlerinizi işleme özelliği göstermektedir.

TİTREŞİMLİ BESLEYİCİ SİSTEMİ

Mobil konkasör tesislerinizin kurulumunda, tercih edebileceğiniz yüzlerce firma varken bizi MK MAKİNA olarak onlardan ayıran birçok özelliğimiz mevcuttur.

  • Yılların verdiği tecrübe
  • Uygun fiyat garantisi
  • Uzmanlarımız tarafından (CE) Avrupa standartlarındaki mobil konkasör imalatı
  • Bakım ve kurulumu kolay ürünler üretmek
  • Nakil, montaj ve demontaj hizmetleri
  • Satış öncesi ve sonrasında da 7/24 destek
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, “Sat kurtul değil; sat memnun et” anlayışıyla satış yapmamız
  • Yurt içinde ve yurt dışında yaptığımız birçok satışlardan aldığımız olumlu dönüşler gibi özelliklerimiz bizi diğer firmalardan ayırmaktadır.
  • Ürün ve kataloglarımızı incelemek için https://www.m-kmakina.com adresine tıklayabilirsiniz. Ürün ve fiyatlarımızla ilgili daha detaylı bilgi almak için 0542 800 50 50 veya 232 856 38 48 telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Bizim ürünlerimizi incelemeden mobil konkasör almayın. Tüm müşterilerimizi kaliteli üretim yaptığımız fabrikalarımıza ve ofislerimize bekleriz.