Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Primer Kırıcı Mk Makine Güvencesiyle

Mobil Primer Kırıcı Mk Makine Güvencesiyle

Yüksek kırma performansı ve kalker türü dayanıklı taşların dahi kırılmasındaki üstün başarısı ile mobil primer kırıcılar en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Mobil olmaları kolay taşınma, kaliteli malzeme üretimi ve hızlı kurulum gibi avantajları da yanında getirmektedir. Özellikleri sayesinde birçok makineden önce kabul gören kırıcımız daha az masraf ve bütçeyle çok üstün kalitede işler çıkarmaktadır. Orta ve düşük bütçeli işletmeler için ideal olan makinemiz maliyet ve zaman tasarrufu sağlayarak siz değerli işletmelerin rakiplerine göre bir adım önde gitmesine de vesile olmaktadır.

Dar alanlar ya da çalışma alanı sürekli olarak değişen işletmeler mobil primer kırıcımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Makineye giren malzemeler öncelikli olarak rotor paletlerin çarpma kuvveti ile taşın taşa çarptırılması sonucu, daha sonrada üst kanattaki plakalara ve alt kanattaki plakalara çarpması ile kırılır. Makinemiz iki ana parçadan oluşmaktadır. Hidrolik özelliği ile çok kolay bakım ve tamiri yapılabilmektedir. Diğer tüm makinelerimiz gibi mobil primer kırıcılarımızda CE (Avrupa) standartlarında üretilmiştir. Gene diğer makinelerimizde olduğu gibi çevreye ve insana zarar verebilecek hiçbir malzeme kullanılmadan üretilmiş olup çevre ve insan dostu bir makine özelliği taşımaktadır.

Akıllı otomasyon yapısı, hidrolik ünite kolaylığı, tek personel ile çalışabilme özelliği de hem zaman hem maliyet tasarrufu yapmanızı sağlayan makinemiz primer kırıcıların taşıdığı tüm özelliği taşıyarak mobil olmaları istediğiniz her yere rahatlıkla götürüp kurulma kolaylığını da yanında getirmektedir. Özellikle kesintisiz hizmet vermek isteyen firmalar için yüksek mühendislik becerileri ile kurgulanan makinemiz siz değerli işletmeler için firmamızın yıllardır edindiği tecrübe, bilgi ve birikimin mükemmel özelliklerini tek çatı altında toplamıştır. Sabit primer kırıcılara oranla çok daha fazla tercih edilen kırıcımız bir işletmenin ihtiyacı olan her şeye sahip olup hem satış sırasında hem de satış sonrası verdiğimiz hizmetler ile tam memnuniyet bekleyen işletmeler için kaçınılmaz bir tercihtir. Firmamızın verdiği kaliteli hizmet ve kaliteli ürünlerden faydalanmak için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.