Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Primer Kırıcı

Mobil primer kırıcı, yüksek kırma performansı ile kalker türü dayanıklı taşların kırılmasında kullanılmaktadır. Sağladıkları özel avantajlar nedeni ile sıklıkla tercih edilen mobil ürünlerimiz kolay taşınma, hızlı kurulum ve kaliteli malzeme üretimi ile kırma tesislerinin en önemli parçalarıdır. Sabit kırıcıların kullanılamayacağı arazi koşulları, dar alanlar ya da çalışma alanı sürekli değişen işletmeler için ideal olan bu makineleri, orta ve düşük maliyet ile kurulan işletmeler tercih etmektedir.

Mobil primer kırıcılarda da tıpkı darbeli kırıcılar da olduğu gibi makineye giren malzemeler ilk olarak rotor paletlerinin çarpma kuvveti ile önce taşın taşa çarpması, daha sonra üst kanattaki çarpma plakalarına ve alt kanattaki çarpma plakalarına çarpması ile kırılır. İki ana parçadan oluşan kırıcı gövdesinden üst kısımda bulunan hidrolik bölümü, ihtiyaç durumunda çıkarılarak kolaylıkla makinenin bakım ve tamiri yapılmaktadır. Kırım yapılacak taşların boyutu ve miktarına göre değişik özelliklerde imal edilebilen ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun şekilde tasarlanmış olup imalatında canlılara ve çevreye zarar verecek hiç bir malzeme kullanılmamıştır. Farklı özelliklere sahip olmasalarda tüm mobil primer kırıcılar da; yüksek performans, kolay nakil, kaliteli malzemeden üretilme, akıllı otomasyon yapısı, hidrolik ünite, tek personel ile üretim ve bakım kolaylığı özellikleri ortaktır. Düşük ya da orta maliyet ile kurulan ve yürütülen işletmelerde yüksek performansı ile maliyet tasarrufu sağlayan ürünümüz, bu yönü ile de tercih sebebidir.

Mobil primer kırıcı, kırma tesislerinin ihtiyacı olan malzemeleri primer kademede kırma işleminde kullanılır. Taşınabilme özellikleri ile sabitlerine oranla daha fazla tercih edilen mobil kırıcılarda da firmamızın kalitesine ve deneyimli kadrosuna güvenebilirsiniz. Satış sırasında verdiğimiz kaliteli hizmetleri, satış sonrası destek olarak da devam ettiren firmamız, işletmelerin en avantajlı şartlar ile yeni makineler almasını amaçlamaktadır. Firmamızın fiyatları ve farklı hizmetleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Primer Kırıcı Resimleri