Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Sekonder Kırıcı Mk Makine Güvencesiyle

Mobil Sekonder Kırıcı Mk Makine Güvencesiyle

Orta irilikteki yaş ve madenlerin kırılması işleminde en sıkça tercih edilen kırıcı türü mobil sekonder kırıcılardır. Tek bir tır ile taşınabilmesi büyük kolaylık ve pratiklik sağlayan kırıcılarımız 15 dakika gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelmektedir. Sabir konkasör tesislerinin yaptığı tüm işleri yapabilmelerinin yanında farklı boyutlardaki cevherleri istenildiği ölçülerde kırabilmektedir. Sabit kırıcı kurulamayacak iş alanlarına sahip olan işletmeler için mobil sekonder kırıcı en ideal kırıcı türüdür. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüz de CE (Avrupa) standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Yüksek mühendislik harikaları olan bu kırıcılarımız yüksek performans ve tam verimli bir şekilde uzun yıllarca sizlere hizmet verebilmektedirler.

Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmek isteyen işletmelerin ilk tercihi olan mobil sekonder kırıcı M-K Makina güvencesi ve farkıyla siz değerli işletmelerle buluşmaktadır. Sabit ürünler gibi ağır hizmetler için tasarlanarak imal edilmiş olan mobil kırıcılar hem zaman, taşınım, montaj ve demontaj gibi özellikleri sayesinde kuruluş maliyetlerinizi minimuma indirmektedir. Klasik konkasör tesislerinin yapabileceği işleri tek başına daha fazlası ile yapabilen kırıcımız hem dünya hem de Türkiye pazarında en çok tercih edilen kırıcı türlerinden biridir.

Merkezi sistem otomasyonu ile tek bir personel ile kolayca yönetilebilen kırıcımız bu yönü ile siz değerli işletmelere personel tasarrufu da sağlamaktadır. En belirgin diğer avantajları ise ayar mekanizması ve sekonder hidrolik kırıcı özelliği sayesinde istenilen parçaların boyutlarının ayarlanabilmesidir. Aşınmaya ve darbeye dayanıklı malzemeden üretimi yapılmıştır. Kırılma aşamalarında herhangi bir zararlı ürün olması durumunda koruma tertibatı devreye girmektedir. Saatte ortalama olarak 250-300 ton taş kırma özelliği bulunmaktadır. Kolay bakım, uzun süreli kullanım ve her şeyden tasarruf etmenizi sağlayacak bu makinemiz firmamızın uzun yıllardır biriktirdiği bilgi, birikim ve deneyim sonucu uzman mühendisler tarafından geliştirilen son teknoloji ürünü mükemmel bir kırıcıdır. Akıllı ve ön görülü işletmelerin geleceğe yatırı olan bu kırıcımız hakkında daha detaylı bilgiye firma telefonları üzerinden bizleri aramız durumunda detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.