Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Tersiyer Kırıcı Mk Makine Güvencesiyle

Mobil Tersiyer Kırıcı Mk Makine Güvencesiyle

Mobil tersiyer kırıcı‘ların birçok işletme tarafından tercih edilmesinin nedeni tüm tersiyer kırıcı özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda mobil avantajlara da sahip olmasıdır. En önemli avantajlarından biri ise tek şase tesislerinden olduğu için tek bir tır ile çekilebilir olmasıdır. Özel tasarımı ve yüksek performansı ile birçok işletmemizin tercihi olmaktadırlar. Kurulum ve kullanım aşamalarında tüm işletmelerimize büyük faydalar sağlamaktadır.Aynı zamanda sekonder tersiyer ve kum makinesi olarak da kullanabilirsiniz. Taş kırma ve eleme tesislerinin en önemli parçaları olma özelliği taşımaktadır. Firmamız sizler için mobil tersiyer kırıcıları büyük bir titizlik ve özenle üretmiştir.

Uzman mühendisler tarafından üretilen makinelerimiz tam bir mühendislik harikasıdır. Başlıca özellikleri arasında besleme sistemleri, tersiyer kırıcısı, titreşimli eleği ve bant sistemleri sıralanabilir. Bu gibi özelliklerin olması tek bir ürün ile birçok işlevi yerine getirebilmesine olanak sağlamaktadır. Hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayan makinelerimiz hem alırken hem de kullanırken sizi kara geçirmektedir. Çalışma alanı sürekli değişen dar, zorlu veya engebeli arazilerde çalışma imkanı sağlamaktadır. Üstün mühendislik harikası olan bu ürünümüz inşaat, madencilik ve taş ocağı gibi çok geniş bir alanda çalışma özelliğine sahiptir. Esnek çalışma alanlarına uyum sağlamasının yanında dar alanlarda da yüksek performans elde edebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz gibi bu ürünümüzde CE (Avrupa) Standartlarında üretilmiştir.

Dilerseniz sabit kapasiteleri yerine ihtiyaç ve taleplerinizi bize ileterek istenilen kapasitelerde üretebileceğimiz makinelerimiz sizlere daha büyük avantaj ve kolaylık sağlayacaklardır. Besleyici sistem ve haznesi sayesinde sorunsuz çalışmakta ve sizlere minimum bakım sunmaktadır. Elek üstü ve kullanılmayan tüm ürünlerinizi kum yapmak için en ideal tesislerimizden biri olmasının yanında seyyar olması da size ayrı bir avantaj sunar. Şuan dünyada ve Türkiye pazarında en çok tercih edilen tesis türüdür. En zorlu doğa koşullarında senelerce hizmet verebilen ürünümüz sizlerin maliyetlerini azaltarak yüksek performanslı olarak kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş ve siz değerli müşterilerini beklemektedir. Ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi alabilmek ve diğer tüm konularda sizlere yardımcı olabilmemiz için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.