Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Tersiyer Kırıcı

Mobil tersiyer kırıcı, normal tersiyer kırıcıların özelliklerinin yanı sıra mobil avantajlar da sunması bakımından birçok işletmenin en sık tercih ettiği ürünler arasında bulunmaktadır. Mobil tersiyer kırıcı nakliye, kurulum ve kullanım aşamalarında işletmelere büyük fayada sağlamaktadır. Tersiyer kırıcılar aynı zamanda sekonder tersiyer ve kum makinası olarak da kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Mobil tersiyer kırıcıların başlıca özellikleri arasında besleme sistemi, tersiyer kırıcısı, titreşimli eleği ve bant sistemlerini bir arada bulundurması gelir. Bu sayede tek bir ürün birçok işlevi yerine getirmekte, bu da maliyetten ve zamandan tasarruf etmeye yardımcı olmaktadır. Mobil tersiyer kırıcılarda bulunan özel tasarım çarpma plakaları ve rotor hızının yüksek olması, istenen nitelikte kum elde etmeyi kolaylaştırır. Dik milli kırıcılara alternatif olarak imal edilen mobil tersiyer kırıcılar, sert taşları bile zorlanmadan kum haline getirebilirler. Bu tersiyer kırıcılar üstün özelliklerinden dolayı madencilik, inşaat, taş ocağı gibi yüksek üretim kapasitelerine ihtiyaç duyulan işletmelerde kullanılırlar. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız diğer ürünlerinde olduğu gibi, mobil tersiyer üretiminde de kaliteyi uygun fiyata sunmaya özen göstermektedir. CE standartlarına uygun olarak üretilen mobil tersiyer kırıcılar, sabit kapasitelerinin yanı sıra işletmelerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde de özel olarak üretilebilmektedir. Bulunduğunuz bölgenin iklim şartları ve kurulacağı arazinin durumu göz önünde bulundurularak hizmete sunulan mobil tersiyer kırıcıları, en zorlu şartlarada bile uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Mobil tersiyer kırıcı, nakliye ve kullanım kolaylığı, kullanım maliyetinin hesaplı olması, uygun fiyat avantajları nedeni ile büyük ve küçük ölçekli tüm kum ve mıcır işletmelerinin her türlü ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.