Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Mobil Yıkama Eleme Kırma

Mobil yıkama eleme tesisi; eleme yıkama kırma ( MEYK ), eleme yıkama ( MEY ) ve eleme ( ME ) olmak üzere 3 farklı seçenekte üretilmektedir. İşletmenizin ihtiyacına göre bu ürünlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ürünlerimizin her biri CE standartlarına uygun olarak imal edilmekte, sizlere sunduğumuz yedek parça ve servis garantisi ile uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir.

İmalatını yapmış olduğumuz mobil kırma eleme ve yıkama tesislerimiz ( MEYK serisi ), kırma eleme ve yıkama işlemini aynı anda eksiksiz bir şekilde yapabilmektedir. 3 ayrı tesis kurup masraf yapmak yerine, sizlere sunduğumuz MEYK tesisimiz ile tüm işlerinizi tek tesisten görebilirsiniz. Bu tesisimiz mobil olup, tüm ekipmanları tek şase üzerinde bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde tek tırla bile taşınabilmekte ve nakliye aşamasında da işletmenize kar sağlamaktadır. Sabit bir kırma eleme yıkama tesisi ‘nin yapabileceği işlerin tamamını yapabilecek özelliklerde tasarlanmış ürünümüzle işletmenizin masraflarından tasarruf edebilirsiniz. Mobil eleme yıkama tesislerimiz ( MEY serisi ), sabit bir eleme yıkama tesisinin sağladığı tüm avantajların yanında mobil tesislerin kurulum ve kullanım kolaylığını da yaşamanıza yardımcı olur. Ürünümüz eleme ve yıkama işlemini aynı anda yapabildiği için, ekstra masraf yapmadan vakitten ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Mobil eleme tesislerimiz, sabit eleme tesisleriyle aynı kalitede olmasına rağmen mobil ürünlerin sahip olduğu tüm avantajlara da sahiptir. Sadece eleme işlemi yapan ME serisi ürünümüz de tıpkı diğer ürünlerimiz gibi kaliteli ve dayanıklı malzemeden imal edilmiş olup uzun yıllar güvenle kullanılabilecek özelliklerde tasarlanmıştır.

Mobil eleme yıkama kırma tesislerimiz, her türlü işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerle donatılmıştır. Ürünlerimizin tamamı mobil kullanım kolaylığını ve avantajlarını bir arada sunması bakımından, tüm işletmelerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Mobil eleme yıkama kırma tesislerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak ve hesaplı fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.