Mobil Yıkama Eleme Tesisi MEY-100

Mobil Eleme Yıkama

Mobil Eleme Yıkama

Mobil Eleme Yıkama MEY-100, maden ocaklarında kum eleme işlemlerinde kullanılan en eski makinelerdendir. Sabit eleme yıkama makinelerinin tüm işlerini tek bir personel kumandasında yapabilir. Mobil makine avantajları olan tek bir tır ile nakil, dar alanlarda ya da engebeli arazi koşullarında kullanılma ve jeneratör ile çalışma imkanları bulunmaktadır. Tamamen hidrolik bir yapısı olan MEY-100, bakım ve tamir durumlarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Sektörün lider kuruluşlarından olan firmamız, tüm ürünlerinde Avrupa standartlarına uygun tasarımlar ve çevre dostu malzemeler ile imal edilmektedir. Mobil eleme yıkama MEY-100 ürünümüz saatte ortalama olarak 100-150 ton malzeme eleme kapasitesindedir. Firmamızın satış sonrası destek ve hizmetlerinden yararlanmak, fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bunker Besleme Haznesi 8 m3 Besleyici Sistemi 750 mm
Ana Konveyör Bant 800 mm Yüksek kapasiteli Titreşimli elek sistemi 3,5 metre uzunluğunda elek sistemi
Elek altı stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır. 3 Adet stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır.
Mobil Şasi sistemi Makaslı tip dingil, Tek Akslı tip olup, Pilot tip ve lastiklidir. Pano sistemi , Pano Siemens malzemeler içermekte olup jeneratörle çalışmayı destekler.
Toplam ağırlık 15.500 kg Mobil Eleme Sistemi ( Sistem Kapasitesi 130-180 ton / saat )
Hemen Teslim Taş Kırma Ve Eleme Makinaları Mobil Yıkama Eleme Tesisi, M-K 617 Satılık Konkasör Tesisleri, M-K MAKİNA Mobil Yıkama Eleme Tesisi Kırma Eleme Tesisi